Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

místy zrychlený obraz při převodu na DVD

Aco (1)|18.6.2006 10:31
Zdravím, mám jeden problém, stáhnu video do PC z kamery, ve Vegas ho převedu a následně vypálím jako DVD. Při přehrávání se občas nepravidelně stane, že určitá scéna je zrychlená - na okamžik obraz jakoby zrychlí a pak je zase vše ok. Trvá to jen chvili, ale je to postřehnutelný. Nevíte kde by mohl být problém? Video stahuji pomocí USB kabelu, kamera je Panasonic GS280, video stahuji pomocí SweetMovieLife a upravuji ve Vegas. Díky za jakékoli info. Tonda
mbaud (1)|28.7.2006 19:09
Ahoj,
nevíš kde bych sehnal SweetMovie life,mám malinko škráblý cd a nejde mi to přečíst. Nemohl bys mi to poslat. Díky. [email]mbaud@seznam.cz[/email]
Diablo (668)|28.7.2006 20:12
[quote=Aco]Zdravím, mám jeden problém, stáhnu video do PC z kamery, ve Vegas ho převedu a následně vypálím jako DVD. Při přehrávání se občas nepravidelně stane, že určitá scéna je zrychlená - na okamžik obraz jakoby zrychlí a pak je zase vše ok. Trvá to jen chvili, ale je to postřehnutelný. Nevíte kde by mohl být problém? Video stahuji pomocí USB kabelu, kamera je Panasonic GS280, video stahuji pomocí SweetMovieLife a upravuji ve Vegas. Díky za jakékoli info. Tonda[/quote]

Pomocí USB??? To snad néééééééééé :OO


:-!!!
Diablo (668)|28.7.2006 20:14
[quote=mbaud]Ahoj,
nevíš kde bych sehnal SweetMovie life,mám malinko škráblý cd a nejde mi to přečíst. Nemohl bys mi to poslat. Díky. [email]mbaud@seznam.cz[/email][/quote]

V každé "lepší" videopůjčovně škráblé CD nebo DVD za pár kaček vyleští. :-)



:-!!!
Pitomec (10211)|28.7.2006 20:20
To je lepší jít na leštičku do jiných podniků, než je zrovna videopůjčovna... :-E