Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zapojení TV + DVB-T prijimac + DVD rekorder + VHS rekorder

4daPeace (1)|12.6.2006 16:14
Dobry den.

Koupil jsem si DVB-T prijimac Technisat Digipal 2 (2x scart). Pripojeni k TV Panasonic 100Hz (2x scart) a DVD rekorderu Panasonic (2x scart)probehne vyborne - kvalita digitalniho signalu je 100%, kdyz vypnu DVB-T, tak sleduji normalne analogove vysilani (chytam tam vice programu), nahravani na DVD rekorder take probiha v poradku. Problem ovsem nastane, kdyz chci k temto trem pristrojum pripojit dalsi zarizeni - VHS rekorder (2x scart).

Nejak sem to propojil pomoci Scart rozdvojky, ale nejlepe jak se mi to asi povedlo, tak vysledek vypadal tak, ze vzdy z prave jednoho zarizeni (jakehokoliv, zalezelo na propojeni) jsem mel pouze cernobily vystup.

Ma nekdo nakou radu, jak zcela funkcne propojit vsechny 4 vyse uvedene zarizeni?

Dekuji
Radeq (277)|19.6.2006 17:20
A zapojit vsechny do serie nefunguje? Nejdriv bych asi vyzkousel:

TV <-> DVB-T <-> DVDR <-> VHS

pripadne i obracene:

TV <-> DVB-T <-> VHS <-> DVDR


Pokud to nejde, zalezi na tom odkud kam chcete nahravat. Pokud nahravate na VHS jen z analogu, pak staci propojeni:

TV <-> DVB-T <-> DVDR
^
|
v
VHS

pripadne zacyklit obvod a dalsim SCARTem vzajemne propojit jeste VHS a DVDR.

Bezne SCART rozbocovace jsou jednosmerne a v tomhle pripade prakticky nic neresi. Pokud ma ale kazdy pristroj 2xSCART, moznosti reseni je docela dost. Good luck! :BB: