Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PowerDVD-presun v stremu m2t,VLCplayer-jak na HW akceleraci?

Fantas! (3016)|11.6.2006 19:45
V PowerDVD se mi po prejmenovani souboru grabnuteho z kamery s koncovkou m2t na mpg nedari previjet, jen zrychlit. Ve VLC playeru je toto previjeni bez problemu, ale nedari se mi v nem zase nahodit hw akcelerace. Otazka tedy zni:

1) Je mozne v PowerDVD nejak rozjet to preskakovani na ruzne pozive ve filmu?
2) Lze rozjet ve VLC playeru HW akceleraci graficke karty?

predem diky za odpovedi!
clee (6592)|11.6.2006 19:51
media player classic a nvidia purevideo decoder, u gf4 s hw akceleraci moc nepocitej...
stayman (12393)|11.6.2006 23:28
[quote=Fantas!]V PowerDVD se mi po prejmenovani souboru grabnuteho z kamery s koncovkou m2t na mpg nedari previjet, jen zrychlit. Ve VLC playeru je toto previjeni bez problemu, ale nedari se mi v nem zase nahodit hw akcelerace. Otazka tedy zni:

1) Je mozne v PowerDVD nejak rozjet to preskakovani na ruzne pozive ve filmu?
2) Lze rozjet ve VLC playeru HW akceleraci graficke karty?

predem diky za odpovedi![/quote]

Spustaj to s WMP10 a vyssim !!!! Samozrejme, ze obraz mas akokeby z PowerDVD, pretoze vyuziva dekoder (aj s HW akceleraciou,pokial ti nerobi problemy) ten z neho a vsetko ti bude fungovat tak ako ma !!!!! :-)

Ja pouzivam WMP11 a PowerDVD7 8-)
SS2CZ (874)|8.1.2007 07:59
Když spustím PowerDVD7 vyskočí mi okno s připojením k internetu nevíte někdo jak tu funkci zrušit?
Dík.
stayman (12393)|10.1.2007 03:35
Myslis toto okno? C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\OLRSubmission\OLRSubmission.exe Ja som dal registrovat neskor a odskrkol tie sprostosti dve dole a neotravuje
SS2CZ (874)|10.1.2007 19:50
Ne,myslím normální okno telefonickýho připojení.Při každým spuštění se chce připojit k internetu. To co jsi mi radil jsem zkusil,ale vždy je to zas zaškrtnutý asi ho budu muset přeinstalovat,snad to stím souvisí.
Dík.