Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast PVR2000

Jaggie (4)|8.6.2006 23:23
cauky, mam problem
instaloval jsem tuto kartu do cistych oken(win 2k3 enterprise edit.)
normalne se spustila instalace z autorunu tak jsem dal proste instalovat driver jenze pri te instalaci (skoro na zacatku) to nejak nechtelo nic delat ne ze by vytuhl kompl ale proste to odmitalo delat cokoliv, tak sem ukoncil proces instalace jenze kdyz sem chtel znova spustit instalaci tak se me to zeptalo jestli chci odebrat vsechny soucasti z pocitace tak sem si rek hmm tak tam zustalo nejake nedoinstalovane svi**tvo, tak se to tedka odnistaluje pak to restartuju a pak by to uz mohlo jit, ALE po restartu sem najel znova do instalacniho autorunu a misto toho aby se to nainstalovalo uz normalne tak se me to porad pta jestli chci odebrat vsechny soucasti z pocitace. zkousel sem i ten jejich (Driver uninstall tool) taky jsem zkousel vyhledat vsechno v registrech a smazat to co se tyce winfastu a leadteku taky ze systemu32 ale nic nepomaha a u tech instalaci se to vzdycky zasekne hned potom co se rozbalujou ty veci z balicku a pak se to zepta jaky chcete jazyk instalace(asi) a tady je ten kritický bod :-((( :-(((
Ivo Mašek (10205)|9.6.2006 15:30
Nenechávej mu svobodnou volbu. Stáhni si nejdříve aplikaci 3.0.10.20 a tu nainstaluj. Po restartu to bude hledat drivery, tak pak mu je tam nasázej. Těch driverů je několik, některé jsou pro MCE2005, některé nikoli.
http://masek.ic.cz/index.html
Jaggie (4)|11.6.2006 17:52
dekuji ti moc, udelal jsem to jak si poradil a funguje,
jen tedka kdyz se divam na telku tak ten obraz ze v detailu vice ztvereckovanej tak tedka nevim jestli je to tou kartou kdyz mam tedka jinej OS nebo kodekama (mam skoro nejnovejsi)
nevim jestli to neni treba ovladacema od grafarny
hmm budu se muset jeste tim asi zabyvat :-)

jeste jeden dotaz tedka kdyz si chci pustit radio tak to zacne strasne rvat a musim to stlumit a nebere to na vedomi kdyz stahnu ten playback volume uuplne na min
Ivo Mašek (10205)|12.6.2006 06:45
Otevři si menu po dvojkliku na reproduktor v systray. V "mixážním pultíku" zkus naštelovat sílu zvuku.
Jaggie (4)|13.6.2006 22:17
cauky,
pockej pockej tedka nejak nechapu co ma zvuk spolecneho s videem ??? :OO