Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak zálohovat jiná data než DV na DV pásek?

Fuzy (6)|7.6.2006 18:12
Ahoj, hledal jsem tady všude, ale našel jsem vždy jen zálohování filmu v DV formátu.:-(
Chtěl bych však zálohovat hotová data VOBs nebo obraz DVD (.iso), ale hlavně ať už to nemusím znovu prohánět MPEG enkodérem a DVD architektem, až mi odejdou současná DVD média do ...
Věřím, že by mohl existovat nějaký soft, který by mohl převést jakákoliv data do něčeho, co by kamera přijala jako DV data. Snad to byl ten DV Transfer, co byl v sekci Download, ale už ty linky nefungují (je to už dávno).

Není tu nikdo, kdo by používal DV pásek k zálohování různých dat?

Díky, Fuzy
Pitomec (10211)|7.6.2006 22:09
Nesmysl. Teoreticky to funguje všem, prakticky nikomu. Jestli chceš zálohovat, použij DVD-RAM.
Fuzy (6)|8.6.2006 07:44
Jo, zatím to tak dělám, ale DVD-RAM taky zatím nemá žádnou vypovídající historii za sebou.

Ten DV Transport je teda nepoužitelný, jo? Vadí to, že nemá korekce chyb nebo to prostě nejede vůbec?

Dík
clee (6592)|8.6.2006 10:43
jede to ale neni to dvakrat spolehlivy, streamery se sice pouzivaj ale v trochu jiny cenovy hladine
stayman (12393)|8.6.2006 11:31
:-E :-E :-E
Devaster (477)|8.6.2006 16:10
kedysi som kdesi v sieti nasiel soft ktory prekonvertoval data na avi a tie sli potom zapisat normalne cez kameru na pasku ...
ale teraz som nasiel toto :
http://www.dvstreamer.com/