Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: WinFast TV2000 XP Expert... dva problémky...

Nováček Avatar uživatele mark-q
    Registrace
    Jun 2004

Koupil jsem si Kartu WinFast TV2000 XP Expert, nainstaloval jsem vše... všechno bez problému, ale jakmile jsem začal ladit programy tak mi to dělalo problémy... a to je taky první problémek... nemůžu naladit zároveň české kanály, které mi kupodivu běží pod Slovenskou oblastí, a zároveň kanály ostatní (např.: MTV, Eurosport, atd.), které mi běží pod českou oblastí... pls nevíte jak na to?? nejlépe jak naladit na samostatnej kanál samostatnou oblast...
    a druhej problémek je se zvukem při nahrávání videa... mám zvukovku Realtek AC97 integrovanou a ať vyzkouším jakýkoliv kanál na zvuk(Line in, AUX, CD Player, prostě cokoliv), tak zvuk tam sice je, ale je zkreslený... a to dost. .. nevíte jak to mám udělat??
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele Slůně
    Registrace
    Mar 2004

K prvnímu problému - dej vyhledat všechny kanály a potom procházej a zmáčknutím ,myslím že -A- se mění zvukové normy pro jednotlivé kanály a tak přiřadíš buď zvukovou normu DK (naše čt1,čt2,nova ..) nebo BG (MTV,CNN ....)

Registrace
    Jun 2004

díky moc... stáhnul jsem si nové ovladače, novou verzi programu... pak jsem dal znova Adaptive Channel Scanning a vyhledalo to programy všech možných druhů(né všechny co mám na TV, ale teď mi to stačí), a nemusím nastavovat rozhraní, protože už jde zvuk u všech... stejně díky... ale pořád bych potřeboval poradit s tím nahráváním.. viz druhý problémek...

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Registrace
    Jun 2004

díky za odkaz, ale tam už jsem koukal a nejsem si jistej, že tohle mi pomůže...

Registrace
    Apr 2004

Záleží na tom, co máš za verzi. U některých byla tato úprava nutná.
    Já mám také Experta, mám také RealtekAC97, mám nastaveno Line-In. Funguje to i bez té úpravy.

Registrace
    Jun 2004

jsem zkoušel taky nastavit nahrávání na Line In a audio out na AUX(abych mohl ovládat zvuk ovladačem) a je to o poznání lepší... trochu to zrní, ale dá se to přehlédnout...
    díky moc... jsem úplnej začátečník...
    jo a jak poznám, jestli bych měl ty kondenzátory vyměnit? vůbec se mi do toho totiž nechce...

Registrace
    Apr 2004

Pokud nejseš "bastlíř", tak tuto variantu nech až jako poslední, až ti bude jedno, jestli to zku*víš, nebo se to povede.

Nováček Avatar uživatele imported_Max
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od mark-q
    Koupil jsem si Kartu WinFast TV2000 XP Expert, nainstaloval jsem vše... všechno bez problému, ale jakmile jsem začal ladit programy tak mi to dělalo problémy... a to je taky první problémek... nemůžu naladit zároveň české kanály, které mi kupodivu běží pod Slovenskou oblastí, a zároveň kanály ostatní (např.: MTV, Eurosport, atd.), které mi běží pod českou oblastí... pls nevíte jak na to?? nejlépe jak naladit na samostatnej kanál samostatnou oblast...
    a druhej problémek je se zvukem při nahrávání videa... mám zvukovku Realtek AC97 integrovanou a ať vyzkouším jakýkoliv kanál na zvuk(Line in, AUX, CD Player, prostě cokoliv), tak zvuk tam sice je, ale je zkreslený... a to dost. .. nevíte jak to mám udělat??
    Měl jsem stejný problém s přebuzeným zvukem při zachytávání videa u svého TV tuneru ATI All-In-Wonder Radeon a zvukovky AC97 integrované na základní desce. Vyřešil jsem ho zakoupením zvukovky do PCI slotu v mém případě Sound Blaster Live! Player 5.1 (dnes se dá koupit za 700,- Kč). Od té doby je zvuk v naprostém pořádku.

Podobná témata

1. winfast TV2000 xp expert + Vista 64 bit
    Od pajka1 v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-01-2009, 21:09
  2. Winfast TV2000 XP Expert problém
    Od Hunmarv v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-07-2007, 16:51
  3. WinFast TV2000 XP Expert - vyreseni problemu?
    Od devito v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 03-12-2004, 13:08
  4. WinFast TV2000 Expert - TELETEXT
    Od DSI v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-10-2004, 09:35
  5. Problemy s WinFast TV2000 XP Expert
    Od mraweneczek v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-06-2004, 20:13