Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast TV2000 XP Expert... dva problémky...

mark-q (24)|16.8.2004 18:14
Koupil jsem si Kartu WinFast TV2000 XP Expert, nainstaloval jsem vše... všechno bez problému, ale jakmile jsem začal ladit programy tak mi to dělalo problémy... a to je taky první problémek... nemůžu naladit zároveň české kanály, které mi kupodivu běží pod Slovenskou oblastí, a zároveň kanály ostatní (např.: MTV, Eurosport, atd.), které mi běží pod českou oblastí... pls nevíte jak na to?? nejlépe jak naladit na samostatnej kanál samostatnou oblast...
a druhej problémek je se zvukem při nahrávání videa... mám zvukovku Realtek AC97 integrovanou a ať vyzkouším jakýkoliv kanál na zvuk(Line in, AUX, CD Player, prostě cokoliv), tak zvuk tam sice je, ale je zkreslený... a to dost. :-((( .. nevíte jak to mám udělat??
Slůně (122)|16.8.2004 18:28
K prvnímu problému - dej vyhledat všechny kanály a potom procházej a zmáčknutím ,myslím že -A- se mění zvukové normy pro jednotlivé kanály a tak přiřadíš buď zvukovou normu DK (naše čt1,čt2,nova ..) nebo BG (MTV,CNN ....)
mark-q (24)|16.8.2004 18:49
díky moc... stáhnul jsem si nové ovladače, novou verzi programu... pak jsem dal znova Adaptive Channel Scanning a vyhledalo to programy všech možných druhů(né všechny co mám na TV, ale teď mi to stačí), a nemusím nastavovat rozhraní, protože už jde zvuk u všech... stejně díky... ale pořád bych potřeboval poradit s tím nahráváním.. viz druhý problémek...
mark-q (24)|16.8.2004 19:38
díky za odkaz, ale tam už jsem koukal a nejsem si jistej, že tohle mi pomůže...
Ivo Mašek (10205)|16.8.2004 19:59
Záleží na tom, co máš za verzi. U některých byla tato úprava nutná.
Já mám také Experta, mám také RealtekAC97, mám nastaveno Line-In. Funguje to i bez té úpravy.
mark-q (24)|16.8.2004 20:23
jsem zkoušel taky nastavit nahrávání na Line In a audio out na AUX(abych mohl ovládat zvuk ovladačem) a je to o poznání lepší... trochu to zrní, ale dá se to přehlédnout...
díky moc... jsem úplnej začátečník...
jo a jak poznám, jestli bych měl ty kondenzátory vyměnit? vůbec se mi do toho totiž nechce...
Ivo Mašek (10205)|16.8.2004 20:28
Pokud nejseš "bastlíř", tak tuto variantu nech až jako poslední, až ti bude jedno, jestli to zku*víš, nebo se to povede.
imported_Max (2)|20.8.2004 20:44
[quote=mark-q]Koupil jsem si Kartu WinFast TV2000 XP Expert, nainstaloval jsem vše... všechno bez problému, ale jakmile jsem začal ladit programy tak mi to dělalo problémy... a to je taky první problémek... nemůžu naladit zároveň české kanály, které mi kupodivu běží pod Slovenskou oblastí, a zároveň kanály ostatní (např.: MTV, Eurosport, atd.), které mi běží pod českou oblastí... pls nevíte jak na to?? nejlépe jak naladit na samostatnej kanál samostatnou oblast...
a druhej problémek je se zvukem při nahrávání videa... mám zvukovku Realtek AC97 integrovanou a ať vyzkouším jakýkoliv kanál na zvuk(Line in, AUX, CD Player, prostě cokoliv), tak zvuk tam sice je, ale je zkreslený... a to dost. :-((( .. nevíte jak to mám udělat??[/quote]

Měl jsem stejný problém s přebuzeným zvukem při zachytávání videa u svého TV tuneru ATI All-In-Wonder Radeon a zvukovky AC97 integrované na základní desce. Vyřešil jsem ho zakoupením zvukovky do PCI slotu v mém případě Sound Blaster Live! Player 5.1 (dnes se dá koupit za 700,- Kč). Od té doby je zvuk v naprostém pořádku.