Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nereaguje karta Czech link

slav (12)|2.6.2006 07:13
Dobrý den,potřeboval bych poradit co mám dělat.Mám problém v tom,že jsem si předplatil Galaxii sport a ona mě pořád nešla,tak jsem kontaktoval Trade Technology a oni mě napsali postup jak na to.Jedna rada byla vyjmout kartu a zase vložit,tak jsem to udělal a teď mě nejdou žádné programy na Czech linku. :-((( :((
Moc Vás prosím o radu finále NHL se blíží a já nemám galaxii.
Receiver mám Koskom SDF-3510
mirekv (7169)|2.6.2006 07:19
Zkus kartu opakovaně vysunout/zasunout, třeba se chytne, občas mi to taky tak zablbne.
slav (12)|2.6.2006 07:57
Musím vypínat receiver když manipuluji s kartou. :OO
slo (227)|3.6.2006 10:44
[quote=slav]Dobrý den,potřeboval bych poradit co mám dělat.Mám problém v tom,že jsem si předplatil Galaxii sport a ona mě pořád nešla,tak jsem kontaktoval Trade Technology a oni mě napsali postup jak na to.Jedna rada byla vyjmout kartu a zase vložit,tak jsem to udělal a teď mě nejdou žádné programy na Czech linku. :-((( :((
Moc Vás prosím o radu finále NHL se blíží a já nemám galaxii.
Receiver mám Koskom SDF-3510[/quote]A co to píše? Karta odmítnuta? Nebo to vůbec nereaguje na vytažení a zasunutí karty? Není soused, který má taky Czech link? Vyzkoušet jinde... Eventuálně to vzít pod paži a zanést k prodejci. Taky může bý v háji ta CW čtečka...
slav (12)|5.6.2006 19:32
Tak jsem volal dodavateli a on si to odvezl a zítra dá vědět,tak moc děkuji za reakce. :-)