Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinaFast 2000XP Expert help

noe21 (12)|31.5.2006 01:20
pripojil som video do tv karty chcel by som si nahrat jednu kazetu aky program my odporucate a jake je najlepsie nastavenie optimalne pre PC a kvalitu obrazu pls .a este by som chcel jak si mam nastavit tiez optimalne a kvalitne nahravanie na TVkarte pls poradte diki diki
Ivo Mašek (10205)|31.5.2006 06:05

Důležitá je položka Kbps. Nedávej více jak 9000 a ne méně jak 6000. Platí úměra, že čím větší číslo v hodnotě Kbps, tím kvalitnější snímek, ale také více zabraného místa na HDD. A opačně. Takže si najdi kompromis.
Záleží také na konfiguraci PC, proto tu hodnotu si musíš najít sám. Doporučuji negrabovat přímo na DVD (tedy rovnou to vypalovat). Ale nagrabuj si to nejdříve na HDD.
Pokud máš silný stroj (CPU blížící se hodnotě 3 GHz), můžeš si dovolit nahrávat v mpeg_4.
Negrabuj, pokud možno, na HDD, kde je OS. Ale vždy na samostatný disk.
noe21 (12)|2.6.2006 12:05
diki a cez aky program sa da najnahravat ked ma pripojene video cez tv kartu pls
Ivo Mašek (10205)|2.6.2006 14:12
Přes program, který je součástí tuneru . Tedy WinFastPVR.
Nostradam (210)|2.8.2006 23:21
Zdravím.
Kolega by potřeboval poradit. Má kartu WinFast TV 2000 XP Deluxe, grabuje to MPEG2 a při následném spuštění záznamu se mu v obraze objevují horizontální pruhy a neví, čím to je. V minulosti mu to nedělalo. Stáhl jsem si kousek jeho záznamu a zjistil jsem, že se v záznamu objevuje co cca 2-3 sekundy. Pro ukázku jsem udělal foto. Můžete poradit, čím to může být? Díky.
Ivo Mašek (10205)|3.8.2006 06:08
Nostradam (210)|3.8.2006 09:10
4 Ivo Mašek.
Díky za odkazy, kdybych lépe hledal, našel bych. Kdybych nebyl hlupákem, nestal bych se medvědem :-D Na to špatné zobrazování půlsnímků přehrávačem bych to neviděl, protože se to objevuje jak jsem psal tak co 3 sekundy. Jinak je obraz v pořádku a to i v pohybu. Jidiná možnost je na tom 2. odkazu ta poslední, tudíž vysokofrekvenčíním rušením v téměř pravidelných intervalech.