Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Poradte - co viete o TV karte INNO SMART TV

Csaba (10)|15.8.2004 10:52
Rozmýšlam nad kupou TV karty InnoVision SmartTV, ma služiť len na sledovanie Tv v PC na nič iné, nijake zachytavanie atd. Žial, nijake podrobnejsie info o nej neviem zohnat, tak ak by s nou mal nejaku skusenost, ci by nemohol napisat o nej. Maju ju v BGS v Blave za smiesnu cenu 990.- Sk bez dane, a v popise karty na ich stranke je uvedene toto:Genius Wonder Pro - televizna karta s radiom, dialkovym ovladanim, fungujuca v nasich normach. Karta ma kompozitny aj S-Video vstup, hardwarovu podporu MPEG1/MPEG2, v krabici sa nachadza aj strihaci software Ulead Video Studio. Alebo radsej investovat do Pinnacle PCTV Stereo /nie PRO/ o tisicku viac. Opakujem ma sluzit cisto na obcasne pozretie TV ked mi rodina obsadí TV v obyvacke.
Diky za rady.
Ivo Mašek (10205)|15.8.2004 11:10
Ještě jsem neslyšel o tom, že by InnoVision "vyráběl" tv-karty. Zjišťuji tedy, že jsem velmi neinformován a zaostávám.
A to jsem si myslel, že dnes snad už nikdo nevyrábí tv-kartu pouze pro sledování. Cena je zajímavá - jde o to, aby sis nekoupi domů práci.
Ale třeba je to kvalitní výrobek (u InnoVision jsou k mání i drivery - ověřeno), čert ví.
Csaba (10)|15.8.2004 11:22
Aby si nemusel dlho hladat tu je odkaz na tu kartu od Inno
http://www.ivmm.com/innodv/products_smarttv.html
Ja nemyslim tym len sledovanim ze nic ineho nema alebo neumoznuje, ale ze to na to nepotrebujem, ked nieco robim, potrebujem grabovat tak to robim cez DV alebo VIVO.
Ivo Mašek (10205)|15.8.2004 11:31
Jestli je recenze pravdivá - karta špatná není.
majuska2 (2)|15.1.2007 16:59
túto kartu mám doma, vyskúšaná, je to momentálne jediná karta (fakt dosť dobrá, ako sa hovorí za málo peňazí veľa muziky), ktorá komunikuje bez problémov s mojim hardware-om. stiahla som na ňu soft Fly 2000 TV, pretože ten, ktorý bol ku karte, bol o ničom...so softom pracuje perfektne, no má to 2 chyby, nejak sa mi nedá zapnúť diaľkové ovládanie a nedá sa mi vytvoriť iný zvukový kanál, napr. na program NOVA. (na TV sú tieto audio kanály označované ako DK a BG.) bude to asi tým, že tento soft pracuje viac s drivermi na karty, ktoré majú chipset philips 7135, no táto karta má chipset Philips 7130, nevie mi niekto poradiť, čo s tým, prípadne nejaký iný soft, možno nižšiu verziu (ja mám Fly 2000 TV 2.38 RC2)....netuším, v čom bude problém.
Milosbb (889)|15.1.2007 21:34
majuska2

FLY2000TV pracuje s 713x a tam patrí aj 7130.

nejak sa mi nedá zapnúť diaľkové ovládanie

Máš to odfajknuté v settings/hardware - remote control ?





nedá sa mi vytvoriť iný zvukový kanál, napr. na program NOVA

Tak to zvoľ manuálne v Settings/TV Channels - audio daj na D/K, to by malo zabrať na všetky České stanice



To je z verzie FLY2000TV 2.36, v tej tvojej by to malo byť podobné.

....................
majuska2 (2)|16.1.2007 08:39
no s tým diaľkovým to checknem doma..........a s tým audio kanálom, práveže, mne tam ponúkne iba možnosti mono, stereo, Lang A, Lang B a Lang C, a nedá sa mi ani manuálne vytvoriť.............