Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Set-Top-Box HANDAN CV5000CINX

Ivo Mašek (10205)|17.5.2006 18:00
Vlastnosti:
MPEG - 2 video
MPEG - 1 audio layer 1, layer 2
MPEG - 2 digital / plně DVB kompatibilní
Zabudovaný CONAX s jednou čtečkou smart karty

Automatické nastavení kanálů pro síť CATV
Možnost automatického skenování frekvence pro systémy konverze QPSK - QAM
Demodulace QAM
Video LD kvality, audio CD kvality
Grafické on-screen menu s plným rozlišením 256 barev
Instalace Plug & play
Rodičovský zámek
Port RS232C pro doplňkové informační služby a aktualizaci ovládacího softwaru IRD
Funkce obnovení stavu po výpadku proudu
Ovládání hlasitosti se 64 úrovněmi
Uživatelsky přívětivé OSG menu a seznam kanálů - třídění / skupina / FAV
Variabilní režim editace
Funkce favoritních kanálů
IR dálkové ovládání
Funkce paměti posledního kanálu
Časovač zapnutí a vypnutí, sleep timer, časovač videa
Variabilní poměr stran 4:3 (celoplošně, na střed, Letter Box), 16:9
Elektronický programový průvodce EPG pro on-screen zobrazení informací o kanálech
Podpora DVB titulků
Podpora funkce titulkování
Funkce propojení dvou přijímačů pro operační program a přenos dat

PavelP_tvf (13)|19.5.2006 10:28
STB mám od pondělí.

Obraz po RGB je velmi kvalitní, OSD menu má antiflickering, úroveň výstupního obrazového signálu je dokonce nastavitelná. Pro každou programovou pozici je možno nastavit výstupní úroveň zvuku. Má teletext s velkou pamětí, dekodér však neumí využít TXT informaci o písmech, takže písmena velké abecedy, (které se pomoci těchto řádků do dekodéru nahrávají) jsou bez diakritiky. Pokud přepnete z RGB výstupu na FBAS, změní se jen přepínací signál, RGB signál je na výstupech přítomen dál.

Po SW stránce je to standardní nedodělek, každý den alespoň jednou při přepínání programů zatuhne a musí se vypnout a zapnout vypínačem na přístroji. Při zobrazování podrobností k pořadům v EPG je někdy nutno krokovat zpět, aby se text v okně objevil. Také při práci v menu se občas z obrazu "vyklíčuje" jeden černý řádek. I ve standby stavu ruší některé (analogové) kanály na připojeném TV.

PP
Ivo Mašek (10205)|19.5.2006 11:51
[quote]každý den alespoň jednou při přepínání programů zatuhne a musí se vypnout a zapnout vypínačem na přístroji. [/quote]
Tak toto se mě stalo 2x. Mám STB od poloviny dubna.
někdy stačí krok zpět. A pak to opět funguje krokováním dopředu. Někdy pomůže zmáčknutí jakéhokoli tlačítka na DO.

[quote]I ve standby stavu ruší některé (analogové) kanály na připojeném TV. [/quote]
Mohu potvrdit. Ty pořady, které nejsou v digitálu a já je snímám přes koax přes průchod STB, tak jsou rušené. Ne ale všechny.
Brko (201)|19.5.2006 22:15
Pokud STB odpojím od napájení, rušení zmizí. Že by zdroj?
Ivo Mašek (10205)|20.5.2006 01:12
V analogu je rušených pouze pár stanic. Určité pásmo. To bych na zdroj neviděl. Spíše nějaká modulace, která ruší určitý rozsah.
Anonymous (825)|9.6.2006 13:41
Zdravicko vsem !,

cili jestli tomu dobre rozumim, dostat digitalni video do PC bez decodingu a naslednem encodingu z analogu je nemozne. Je tomu tak ? zkousel nekdo tento STB ve spolupraci s windows MCE? Diky
Brko (201)|9.6.2006 17:27
Výstup je jen v analogu, takže jak píšeš. kvalita záznamu v počítači se mi však jeví poněkud lepší než z klasického analogu - asi méně obrazového šumu.
robin2robin (0)|6.11.2006 14:48
Chtel bych se zeptat, jestli nekdo nevi jak vyresit to, ze mam kabelovku pres setobox, a stale se mi to seka..Celkem dost.. tak trikrat do minuty..Hlavne u kanalu HBO1,2 a cinemy.. Posledni dobou to uz delaji i programy jako je nova atd.. Na info lince me bylo receno po seknuti vytahnout setobox z elektriky aby se resetoval..to vsak vubec nepomaha. kde muze byt chyba?
Brko (201)|6.11.2006 18:37
STB dodaným kabelem zapojit přímo do účastnické zásuvky. Pokud to nepomůže, volat KC Karnevalu.
Ivo Mašek (10205)|6.11.2006 19:58
[quote]Na info lince me bylo receno po seknuti vytahnout setobox z elektriky aby se resetoval..to vsak vubec nepomaha. [/quote]
A určitě ti řekli, že musí být odpojený 5 minut. :-D (také jsem s nimi měl tu čest diskutovat)
Chyba nakonec nebyla ani u mě, ani na STB, ale ve špatném přiřazení na tu správnou "linku". (neptej se mě na podrobnosti - neznám)
mirror73 (8)|18.9.2007 11:42
Zdravím

Dnes mi od UPC nainstalovali tento STB (preavděpodobně. Slovo Handan se nikde nevyskytuje :)). Vyvstal mi ovšem jeden problém.
Doteď jsem měl do TV přiveden, kromě analogoveho signalu kabelovky, z PC videosignal přes redukci cinch-SCART do SCART vstupu v TV.
Teď mi STB zabralo SCART. Podle technika mělo jít v pohodě napojit ten můj PC výstup do SCARTu v STB, ale to co "ostatním" funguje mě neběží. Je důvodem nějaká ochrana? Jiný "druh" signálu, který generuje PC a DVD (pochybuji, ale nevyznám se v tom).

Setkal se někdo s obdobným problémem? Co bych mohl dělat špatně?
Možné řešení? (koupit nějaký "slučovač" 2xSCART-SCART nebo CINCH+SCART - SCART)

Předem děkuji za rady

P.S. Jsem dost neznalý problematiky videa a podobných úkazů, tak prosím berte příspěvek s rezervou.
Ivo Mašek (10205)|18.9.2007 15:15
Na STB jsou dva SCARTy. Jeden je určen pro TV a tento SCART je plně obsazen., ten druhý SCART je určen pro DVD, Video, apod. a tento již není plně obsazen., v každém případě mu chybí "živé" pozice pro informace z EPG apod.) Jestli nejsou obsazeny i jiné piny, to nevím.
V balení STB by měl být i manual (já ho měl), jak co propojit.
Když tak mrkni sem: http://masek.ic.cz
mirror73 (8)|18.9.2007 15:28
Manuál tam je jaka co propojit. To co je v manuálu mi ukazoval i technik a tak jsem to i nastavil.

Odpovídá to i nastavení co máš na svých stránkách
http://masek.ic.cz/Dvbc/handan1.html

V podstatě jsou tam dva použitelné vstupy (alespoň podle toho technika)
1) SCART2 pro připojení videorekordéru (u tebe č.5). Na ten jsem to zkoušel připojit pomocí redukce cinch SCART
2) video vstup (u tebe č. 3)

Zkoušel jsem oba u obou černá obrazovka. Pokud vezmu tu redukci cicnch-SCART a připojím ji rovnou do TV, tak obraz mám.
Zkoušel jsem to s vypnutým STB, kdy by podle technika měl STB propustit signál dál. Při zapnutém jde do SCARTu předpokládám signál z digitálního vysílání a nic jiného.
Ivo Mašek (10205)|18.9.2007 15:38
[QUOTE]
Zkoušel jsem to s vypnutým STB, kdy by podle technika měl STB propustit signál dál. Při zapnutém jde do SCARTu předpokládám signál z digitálního vysílání a nic jiného.
[/QUOTE]
Signál analogový i digitální ti jde po koaxu do koax vstupu na STB. Z STB jde přes SCART do TV signál digitální, a přes koax z výstupu na STB ti jde do TV signál analogový. Tedy do TV ti jde z STB jeden kabel za SCARTu (digi) a jeden koax (analog). Ten druhý SCART ti jde na "přidruženou" elektroniku (DVD, Video, ...)
Jakmile vypneš ovladačem STB (zhasne ti zelená kontrolka uprostřed STB), tak v ten moment ti do TV jde pouze koax z STB a po něm analogové vysílání (na TV sleduješ pouze to, co kabelovka nabízí po analogu). Vše ostatní by mělo být vypnuté.
mirror73 (8)|18.9.2007 15:53
Jo to je celkem jasny. Jak ale dostanu do TV skrz ten Hadan jiny signal než z kabelovky? DVD, PC, videorekordér? Podle technika to není problém a i v zapojení je nakresleno připojení např. DVD. Bohužel mě konkrétní napojení PC tak jak je popasáno v manuálu nefunguje.

Je možné, že je to způsobeno tím, že do SCARTu přivádím jen videosignál bez zvuku?
Ivo Mašek (10205)|18.9.2007 17:06
[QUOTE]
Je možné, že je to způsobeno tím, že do SCARTu přivádím jen videosignál bez zvuku?
[/QUOTE]
Ne. Měl bys mít každopádně obraz.
Já jsem to tedy do PC nikdy nepropojoval.(upřímně řečeno - nevím jak) A myslím, že do PC to propojit "normálně" nejde. Alespoň v mém manualu o tom není zmínka.
Ještě, když existoval Karneval, tak na jeho stánkách byly "otázky a odpovědi" k STB. Ty jsem postoval zde:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=9178
[QUOTE]Proč není na digitálním přijímači digitální obrazový výstup, který by umožňoval záznam přijímaného programu na PC?
Je to z důvodu ochrany autorských práv, aby nebylo možné filmy kopírovat v původní digitální kvalitě. Nicméně RGB, nebo PAL analogový výstup z digitálního přijímače umožňuje záznam přijímaného programu bez jakéhokoli omezení.[/QUOTE]
mirror73 (8)|18.9.2007 18:09
Nene :). Mě nejde o možnost VSTUPU do PC (i když přiznávám, že bych rád), mě teď jde o VÝSTUP z PC. DivX filmy, přehrávání DVD.

Čili to samé, jako kdybych měl např. DVD přehrávač, TV s jedním SCARTem a STB. Zapojení podle manuálu je do druhého SCARTu STB nacpat výstup z DVD.
Já místo DVD chci zapojit výstup z PC. Zapojil jsem tedy stejně jako bych použiul DVD a nefunguje.

Bohužel nemám DVD přehrávač, abych odzkoušel, jestli by to fungovalo alespoň s ním.
gameguru (15)|19.11.2007 08:57
[QUOTE=mirror73;150694]Nene :). Mě nejde o možnost VSTUPU do PC (i když přiznávám, že bych rád), mě teď jde o VÝSTUP z PC. DivX filmy, přehrávání DVD.

Čili to samé, jako kdybych měl např. DVD přehrávač, TV s jedním SCARTem a STB. Zapojení podle manuálu je do druhého SCARTu STB nacpat výstup z DVD.
Já místo DVD chci zapojit výstup z PC. Zapojil jsem tedy stejně jako bych použiul DVD a nefunguje.

Bohužel nemám DVD přehrávač, abych odzkoušel, jestli by to fungovalo alespoň s ním.[/QUOTE]

Nevím jestli to tazatel už vyřešil, ale na ten SCART u STB nestačí jen přivést video a zvuk, je nutné zajistit přepnutí na požadovaný vstup (10-12V na pin 8)
spyko (39)|30.11.2007 22:33
kRUCI VY MI DÁVÁTE,5. 12. mi to přijdou zapojit i s internetem.
centos (26)|2.1.2008 18:24
Mám úplně stejný problém, jako mirror73, STB je CV-5000 CINX iL.
Kvůli problémům se signálem máme za rok a půl už třetí settopbox a s dvěma předcházejícíma fungovalo zapojení PC > STB > TV úplně v pohodě, PC byl zapojený ve druhém scartu a aktivoval se po vypnutí stb a přepnutí tv na AV vstup. Dostali jsme tenhle stb a od té doby nic, ani obraz, ani zvuk. S kabelem nic není, po zapojení přímo do tv funguje. Vyřešil to někdo nebo mám psát na podporu?

gameguru: a to znamená co? :)
gameguru (15)|6.1.2008 20:34
[QUOTE=centos;160392]gameguru: a to znamená co? :)[/QUOTE]

Myslíš tohle: "...zajistit přepnutí na požadovaný vstup (10-12V na pin 8)."?
To znamená např: "Povelový signál informuje ostatní zařízení o směru přenosu signálu, tj. zda je konektor SCART výstupem či vstupem (zda je zařízení připraveno nahrávat nebo přehrávat, či zda je zapnuto). Používá se při spojení videomagnetofonu s televizním přístrojem nebo satelitním přijímačem k zapínání zdroje signálu."
Ivo Mašek (10205)|7.1.2008 06:21
pinochico (1)|23.1.2008 21:12
Zdravím... :)

Volali mi z UPC, že prý přecházejí na digitální kabelovku a kdy prý má přijít technik se setoboxem.

Hmmm, tak jsem se díval na ten zázrak a mí to nějaký digitální audio výstup - koax(cinche)?.

Na mé Home cinema Pioneer je ale digitální optický vstup (taková kostička).

Dá se toto propojit nebo mám zůstat u analog cinche?

Tzn, že HBO pojede pořád Dolby Pro Logic?


Diky
stani (1647)|23.1.2008 23:51
Zdravím,

aha, nám už udělali nabídku do blízké budoucnosti, který z těch dvou bude lepší?
RoCo (7)|24.1.2008 02:05
[QUOTE=stani;162998]Zdravím,

aha, nám už udělali nabídku do blízké budoucnosti, který z těch dvou bude lepší?[/QUOTE]

Set top box HANDAN CV-6000 DVR je už možné objednat nyní (viz https://www.upc.cz/order/).
A který bude lepší? Záleží, co od něj chceš - 6000 má 160 Gb HDD a dva tunery (možnost nezávislého nahrávání a sledování) a 7000 bude pro HD rozlišení, čili bude na tom líp "obrazově". Takže, je to na Tobě.......
Pitomec (10211)|24.1.2008 06:33
Obrazově líp na tom bude až v momentě, kdy se nějaký HD program objeví. A v reálu to bude akorát ČT1+Nova+tuším NG a možná Filmbox Extra (dřive Nonstop Kino). A to je dost málo.
RoCo (7)|24.1.2008 10:22
[QUOTE=Pitomec;163006]Obrazově líp na tom bude až v momentě, kdy se nějaký HD program objeví. A v reálu to bude akorát ČT1+Nova+tuším NG a možná Filmbox Extra (dřive Nonstop Kino). A to je dost málo.[/QUOTE]

Neeeeeeeboj, bude líp...........
stani (1647)|24.1.2008 11:44
[QUOTE=RoCo;163004]Set top box HANDAN CV-6000 DVR je už možné objednat nyní (viz https://www.upc.cz/order/).
A který bude lepší? Záleží, co od něj chceš - 6000 má 160 Gb HDD a dva tunery (možnost nezávislého nahrávání a sledování) a 7000 bude pro HD rozlišení, čili bude na tom líp "obrazově". Takže, je to na Tobě.......[/QUOTE]

My nejsme ale u UPC nýbrž u ELSAT ;)
Ivo Mašek (10205)|24.1.2008 19:05
[quote=stani;163044]My nejsme ale u UPC nýbrž u ELSAT ;)[/quote]
ELSAT ovšem používá také přístroj CV-5000 CINX. Teoreticky by měl fungovat i ten "lepší". Dekodovací karty budou pravděpodobně stejné, jako u UPC. .....dle logiky by to tak mělo být.
petrsv (18)|25.1.2008 07:50
[QUOTE=Ivo Mašek;163095]ELSAT ovšem používá také přístroj CV-5000 CINX. Teoreticky by měl fungovat i ten "lepší". Dekodovací karty budou pravděpodobně stejné, jako u UPC. .....dle logiky by to tak mělo být.[/QUOTE]

Karty budou Conax, ale určitě nebudou UPC, každý operátor má svou sérii karet :-)
Takže STB od ELSAT nebude fungovat s kartou UPC a naopak :-(
Pitomec (10211)|26.1.2008 08:34
Pokud je karta spárovaná s receiverem, tak to nelze zaměňovat ani v rámci jednoho operátora (natož jiného).
centos (26)|7.2.2008 20:04
gameguru: Ok, to chápu, ale jaký to má v praxi důsledek? Ty problémy předtím rok a půl nebyly, jsou až teď s novým stb. Počítám, že se připojený pc bude chovat vzhledem k stb úplně stejně, jako třeba dvd player a v UPC přece nemůžou čekat, že ačkoliv má jejich stb dva scarty, budou lidi pokaždé přepojovat scart na televizi, když si budou chtít něco pustit. To mi nějak nejde do hlavy, proč to nejede.
Sry za pozdní reakci, ale nějak jsem já lama zapomněl zatrhnout okamžité odesílání emailu..

Kdyby to někdo z těch, co tu o tom psali, vyřešil, moc rád bych slyšel jak, díky.
petrsv (18)|10.2.2008 12:35
Možná STB čeká na scartu VCR na pinu 8 napětí 12V. Pokud bude STB ve standby a na tomto pinu bude 12V tak se uvnitř cesta přepne z výstupu STB na scart VCR
centos (26)|10.2.2008 14:20
To by bylo docela logické vzhledem k předchozí debatě, ale jak toho docílit?
Milan L (5)|14.2.2008 17:51
Dobrý den. Mám tento STB teprve od včera, technik jej zapojil a odešel. Pak jsem zjistil že nefunguje video/DVD přehrávač. Jediné co jde jsou hodiny a převíjení. Kazeta ani DVD se nespustí, ani mechanicky - netočí se.Z jeho návodu jsem zjistil že je tak nastaven v případě výpadku signálu aby se neničila kazeta. Při pokusu o spuštění nahrávky TV nijak nereaguje. Přitom to není vykopávka, mám ho 18 měsíců (abych měl čím přehrávat i starší kazety např. dětí. V návodu k VCR je zapojení antény/kabelu do videa a průchozí do televize, Scartem k televizi. Video má 2 zásuvky Scart, TV také. Ale k televizi je připojen Scart z STB. Mohu zkusit zapojit signál z kabelovky do videa a následně do TV?
Nebo budu proboha potřebovat třetí Scart kabel?! To už by se mi to snad nevešlo do bytu. Zkoušel jsem všechny AV pozice - AV-1,2,3 AV-S atd. Stále nic. Můžete poradit? V návodu není nic.

Děkuji
Ivo Mašek (10205)|15.2.2008 07:35
[quote]
Mohu zkusit zapojit signál z kabelovky do videa a následně do TV?
[/quote]
Ano, takhle to propoj. Idealní by ale bylo, z STB zapojit SCART kabel, dodaný k STB, do TV (ze SCART zásuvky určené pro TV) a z druhého SCART na STB do Videa. Chce to ovšem plně obsazené SCART kabely.
Milan L (5)|15.2.2008 14:47
Díky za radu. S tím propojením Scarty jsem to udělal - respektive technik, přesně podle návodu. Televize je na AV-1, video mělo být na AV-2. Tím by se dalo nahrávat z televize i přímo z kabelu (protože když jede video, tak přece používá jen vlastní tuner, TV funguje jen jako monitor, ne? A když jede TV, je video vypnuté. Jenže video STB v tomto zapojení (do externího Scartu videa) neposlouchá a nekontaktuje s televizí. Když u videa přehodím Scarty, jde obraz, ale ne zvuk (asi proto, že AV-2 u videa je zároveň AV-2S pro S-Video a vyžaduje to L+R zvukové kabely, myslím. Prostě snažil jsem se aby mohla jet buď jen televize, nebo video které by svým tunerem ovládalo kanály televize. Jinak to nejde když tento STB zvládá jen dvě věci (jeden tuner) v přímém nahrávání.
Teď jsem si na analogu v původním nastavení vyzkoušel že video opravdu funguje jak má, a zkusím ještě dvě věci: rozbočkou Scartů u videa použít jen Scart vstup/výstup, externí který zřejmě není plný neobsadím, nebo STB s videem propojit jen anténním koaxiálem a Scarty zapojit z STB a videa do televize. Nahrávky z videa by sice byly horší, ale při kvalitě VHS..
Rád bych slyšel Váš názor, jestli se tohle tomu STB dá spáchat. A když ne, tak za 150 najmu ten Handan 6000 - mně stačí, já se na HD nechystám.

A tisíceré díky!
Ivo Mašek (10205)|15.2.2008 15:41
U té zásuvky SCART na STB pro videorekorder jsou pouze vynechané piny pro EPG. Kdyby jsi sehnal plně obsazený SCART kabel (propojku), mělo by to fungovat, jak je namalováno v tom papírovém návodu (brožurka dodaná k STB)
[QUOTE] nebo STB s videem propojit jen anténním koaxiálem[/QUOTE]
Mezi TV a STB by jsi musel rozbočit signál (koax z STB do TV kvůli analogu)
To přepínání SCARTů by snad mohlo fungovat. Chce to vyzkoušet, nic tím nezkazíš.
Milan L (5)|15.2.2008 19:50
Tak signál rozbočovat nemusím, vstup dám do videa a to je průchozí, od videa k televizi. S těmi Scarty to zítra vyzkouším, hlavně když vím že nemusím otrocky podle návodu. Nevěděl jsem jestli změnu zapojení tenhle STB spolkne.
Stejně ale nakonec uvážím ten DVR. I když asi ty záznamy na HD budou určitě v nějakém exotickém formátu a např. Bubílkovou si asi nenahraju ani na VHS, natož film přes počítač na DVD.
Jinak moc děkuju za rady, jsem v tomhle přesně 24 hodin starý nováček. Za digitál jsem ještě minulou neděli považoval foťák a hodinky.
Ivo Mašek (10205)|16.2.2008 07:16
[QUOTE]
I když asi ty záznamy na HD budou určitě v nějakém exotickém formátu a např. Bubílkovou si asi nenahraju ani na VHS, natož film přes počítač na DVD.
[/QUOTE]
I tak by se to, bohužel, dalo říci.
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=15214
Milan L (5)|20.2.2008 01:04
Tak pane Mašek děkuji moc. Jedno ze zapojení které jste mi poradil (se STB Scart + koaxiál přes VCR do televize) funguje. A ten DVR jsem si objednal a nevím, jsem nováček, ale myslím že jsem slyšel od UPC perličku: Musím si k němu nechat přidělat další zásuvku za 500. Dobře, ale proč? Přece je to taky STB, ne? To se to musí hnát přes ten Handan 5000 - nebo když má dva tunery musí k němu být dva kabely se zásuvkami? Proboha to ne, to už bych v bytě měl elektrárnu!
petrsv (18)|20.2.2008 04:42
Pokuď se DVR STB objedná jako druhý STB, tak ho chtějí mít na samostatné zásuvce. Pokud ale budete mít pouze jeden STV (buď DVR nebo CV5000) tak stačí 1 zásuvka. Asi si myslí, že chcete dva STB
Milan L (5)|20.2.2008 21:46
No legrace je v tom, že mi ten Handan 5000 dali zadarmo v rámci "přechodu na jiné vysílání" (přesně) a asi ho už nechtějí zpátky, což se celkem nedivím. Asi se budu muset nějak dohodnout s technikem přímo u montáže. Nejde mi o tu pětistovku, ale nechci šlapat doma po kabelech a druhou televizi nemám a neplánuju. Když si ho nevezmou, uložím ho třeba pro případ poruchy.
Neberu ten dvoutunerový STB kvůli harddisku, stejně z něj asi nepůjde nic nikam přehrát. Jde mi o ten druhý tuner aby mohlo jet video-jestli ho to uvidí. Když není pod signálem, nespustí se ani přehrávání, a teoreticky by to jít mělo.

Tak jsem zjistil že ať to propojím jakkoliv a v jakékoliv kombinaci (přes video do TV nebo dokonce třemi Scarty z STB jeden do videa, druhý do TV a z videa z druhého Scartu do druhého Scartu TV a různá kombinace Scartů ext/vstup/výstup) tak video prostě nejede. Rozjede se - nahrávání i přehrávání - jen při vypnutém STB a začínám se domnívat že je to úmyslně, protože jsem se pokou- šel změnit výstup na RGB nebo PAL, což by prý mělo jít. Buďto to neumím, nebo to spíš nefunguje. Původně jsem se mýlil že to jde - nevšiml jsem si že STB je vypnutý a jde jen analog. Tak ochranářům se konečně podařilo vyřadit i zastaralá videa. Asi v důsledku přejdu na internetovou TV, kde mám víc možností a klasickou TV opustím.
centos (26)|22.2.2008 00:40
Tak jsem viděl starší stb, co ještě dávali u Karnevalu, a jedná se nakonec o něco jiný typ. Ten starší má vpravo dole nápis Conax, vedle toho logo Dolby Digital (neviděl jsem přesně), vlevo nahoře velké logo Karnevalu a pod tím CV-5000 Cinx a dneska jsem si znovu ověřil, že připojené zařízení na VCR scart funguje bezvadně. Náš nynější je CV-5000 Cinx iL a od pohledu vypadá o něco větší - širší. Může se prosím ozvat někdo, kdo má tenhle model?
Na UPC jsem psal, zatím se neozvali..

edit - potvrzeno, jedná se jen o výstup. Jdu kupovat rozdvojku..
stormer (1)|10.5.2008 23:09
zdravim, mam doma conax cv-5000 cinx od upc a tv kartu winfast DTV2000H. vedeli by ste mi prosim vas poradit ci sa da tento typ conaxu spojit z tymto druhom karty ?

vopred dakujem
petrsv (18)|11.5.2008 07:48
Jelikož je tahle karta DVB-T tak jedině přes videovstup