Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 46

Téma: Set-Top-Box HANDAN CV5000CINX

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Je možné, že je to způsobeno tím, že do SCARTu přivádím jen videosignál bez zvuku?
    Ne. Měl bys mít každopádně obraz.
    Já jsem to tedy do PC nikdy nepropojoval.(upřímně řečeno - nevím jak) A myslím, že do PC to propojit "normálně" nejde. Alespoň v mém manualu o tom není zmínka.
    Ještě, když existoval Karneval, tak na jeho stánkách byly "otázky a odpovědi" k STB. Ty jsem postoval zde:
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=9178
    Proč není na digitálním přijímači digitální obrazový výstup, který by umožňoval záznam přijímaného programu na PC?
    Je to z důvodu ochrany autorských práv, aby nebylo možné filmy kopírovat v původní digitální kvalitě. Nicméně RGB, nebo PAL analogový výstup z digitálního přijímače umožňuje záznam přijímaného programu bez jakéhokoli omezení.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Nene . Mě nejde o možnost VSTUPU do PC (i když přiznávám, že bych rád), mě teď jde o VÝSTUP z PC. DivX filmy, přehrávání DVD.

Čili to samé, jako kdybych měl např. DVD přehrávač, TV s jedním SCARTem a STB. Zapojení podle manuálu je do druhého SCARTu STB nacpat výstup z DVD.
    Já místo DVD chci zapojit výstup z PC. Zapojil jsem tedy stejně jako bych použiul DVD a nefunguje.

Bohužel nemám DVD přehrávač, abych odzkoušel, jestli by to fungovalo alespoň s ním.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od mirror73 Zobrazit příspěvek
    Nene . Mě nejde o možnost VSTUPU do PC (i když přiznávám, že bych rád), mě teď jde o VÝSTUP z PC. DivX filmy, přehrávání DVD.

Čili to samé, jako kdybych měl např. DVD přehrávač, TV s jedním SCARTem a STB. Zapojení podle manuálu je do druhého SCARTu STB nacpat výstup z DVD.
    Já místo DVD chci zapojit výstup z PC. Zapojil jsem tedy stejně jako bych použiul DVD a nefunguje.

Bohužel nemám DVD přehrávač, abych odzkoušel, jestli by to fungovalo alespoň s ním.
    Nevím jestli to tazatel už vyřešil, ale na ten SCART u STB nestačí jen přivést video a zvuk, je nutné zajistit přepnutí na požadovaný vstup (10-12V na pin 8)

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

kRUCI VY MI DÁVÁTE,5. 12. mi to přijdou zapojit i s internetem.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Mám úplně stejný problém, jako mirror73, STB je CV-5000 CINX iL.
    Kvůli problémům se signálem máme za rok a půl už třetí settopbox a s dvěma předcházejícíma fungovalo zapojení PC > STB > TV úplně v pohodě, PC byl zapojený ve druhém scartu a aktivoval se po vypnutí stb a přepnutí tv na AV vstup. Dostali jsme tenhle stb a od té doby nic, ani obraz, ani zvuk. S kabelem nic není, po zapojení přímo do tv funguje. Vyřešil to někdo nebo mám psát na podporu?

gameguru: a to znamená co?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od centos Zobrazit příspěvek
    gameguru: a to znamená co?
    Myslíš tohle: "...zajistit přepnutí na požadovaný vstup (10-12V na pin 8)."?
    To znamená např: "Povelový signál informuje ostatní zařízení o směru přenosu signálu, tj. zda je konektor SCART výstupem či vstupem (zda je zařízení připraveno nahrávat nebo přehrávat, či zda je zapnuto). Používá se při spojení videomagnetofonu s televizním přístrojem nebo satelitním přijímačem k zapínání zdroje signálu."

Registrace
    Apr 2004

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Zdravím...

Volali mi z UPC, že prý přecházejí na digitální kabelovku a kdy prý má přijít technik se setoboxem.

Hmmm, tak jsem se díval na ten zázrak a mí to nějaký digitální audio výstup - koax(cinche)?.

Na mé Home cinema Pioneer je ale digitální optický vstup (taková kostička).

Dá se toto propojit nebo mám zůstat u analog cinche?

Tzn, že HBO pojede pořád Dolby Pro Logic?

Diky

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Zdravím,

aha, nám už udělali nabídku do blízké budoucnosti, který z těch dvou bude lepší?

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od stani Zobrazit příspěvek
    Zdravím,

aha, nám už udělali nabídku do blízké budoucnosti, který z těch dvou bude lepší?
    Set top box HANDAN CV-6000 DVR je už možné objednat nyní (viz https://www.upc.cz/order/).
    A který bude lepší? Záleží, co od něj chceš - 6000 má 160 Gb HDD a dva tunery (možnost nezávislého nahrávání a sledování) a 7000 bude pro HD rozlišení, čili bude na tom líp "obrazově". Takže, je to na Tobě.......

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Obrazově líp na tom bude až v momentě, kdy se nějaký HD program objeví. A v reálu to bude akorát ČT1+Nova+tuším NG a možná Filmbox Extra (dřive Nonstop Kino). A to je dost málo.

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Obrazově líp na tom bude až v momentě, kdy se nějaký HD program objeví. A v reálu to bude akorát ČT1+Nova+tuším NG a možná Filmbox Extra (dřive Nonstop Kino). A to je dost málo.
    Neeeeeeeboj, bude líp...........

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od RoCo Zobrazit příspěvek
    Set top box HANDAN CV-6000 DVR je už možné objednat nyní (viz https://www.upc.cz/order/).
    A který bude lepší? Záleží, co od něj chceš - 6000 má 160 Gb HDD a dva tunery (možnost nezávislého nahrávání a sledování) a 7000 bude pro HD rozlišení, čili bude na tom líp "obrazově". Takže, je to na Tobě.......
    My nejsme ale u UPC nýbrž u ELSAT

Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od stani Zobrazit příspěvek
    My nejsme ale u UPC nýbrž u ELSAT
    ELSAT ovšem používá také přístroj CV-5000 CINX. Teoreticky by měl fungovat i ten "lepší". Dekodovací karty budou pravděpodobně stejné, jako u UPC. .....dle logiky by to tak mělo být.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    ELSAT ovšem používá také přístroj CV-5000 CINX. Teoreticky by měl fungovat i ten "lepší". Dekodovací karty budou pravděpodobně stejné, jako u UPC. .....dle logiky by to tak mělo být.
    Karty budou Conax, ale určitě nebudou UPC, každý operátor má svou sérii karet
    Takže STB od ELSAT nebude fungovat s kartou UPC a naopak

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Handan DVB-C STB CV-6000 DVR
    Od Ivo Mašek v sekci DVB-C
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 03-07-2019, 19:20
  2. Handan CV-6000 HDD problém
    Od Mambo v sekci DVB-C
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-12-2011, 14:14