Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s FLY2000TV č.2.

Pavouk (3)|26.3.2004 23:19
:-E
Nejdříve bych chtěl poděkovat mackovi a Albimu za radu. Obraz jsem rozchodil, ale fungujou mi jen český programy. U těch cizejch ( např. eurosport nebo DSF ) je obraz OK, ale místo zvuku jen hlasitý šumění.
Nastavení zvukový normy jsem nikde neobjevil. Kdyby jste náhodou měli radu i na tento problém, tak prosím zase o pomoc.

Díky
Sally (142)|27.3.2004 03:15
V nastavení - TV kanály máš pološku Standart kanálu a tam nastavíš audio normu
Pavouk (3)|27.3.2004 15:47
\/
Díky za pomoc, ale položku " standart kanálů " tam nemám ( mám verzi 2.26 ). Je tam pouze TV audio, ale tam je jen volba mono, stereo, lang A, lang B a lang C. Když zvolim cokoliv jiného než mono, tak to hodí hlášku " Unable to set Audio mode - "Stereo"

Díky
Sally (142)|28.3.2004 15:15
Tak přejdi na verzi 2.36 a je po problému :-E
j@kommo (10)|28.3.2004 15:57
Ahoj,
jestli to nebude fungovat ani s verzi 2.36, tak nezbude nez zprovoznit kartu s nativnim ovladacem (tzn. WDM neni zaskrtnute). Me se to podarilo (vcetne toho, ze mam nejnovejsi ovladace karty), jenom je nutne nastavit spravny HF Module. Ted to nemam po ruce, na vyzadani to poslu, ale neni zas tak slozite si s tim pohrat. Potom budete mit na vyber spoustu jazykovych norem, vic, nez pri provozovani karty pres WDM. Take zatizeni procesoru se o malinko zlepsi (i kdyz ani s WDM nebylo vubec velke, mam XP2800+).
Dejte vedet, jak jste dopadl
AlBi_tvf (67)|28.3.2004 18:27
Ahoj,
nejprve se ti omluvám za nepřesnou odpověď z minulého dotazu, ale našel si to :-) Mrkni na tuhle stránku:

http://www.volny.cz/blizzardsweb/hardware-videowonder.htm

Nainstaluj si Fly TV 2.36. Nech ovladače od Asusu a mělo by ti chodit vše. Nezapomeň zaškrtnout ten "PIN" na kartě video. Myslím že s touto verzí Fly by ti mělo chodit vše.
AlBi
ondrejkovic (14)|28.3.2004 20:46
Myslím, že jsem měl stejný problém a vyřešil jsem ho začkrtnutím volby "Generické WDM ovladače" a vybráním chipsetu mojí TV karty (v mém případě SAA713x. Pak už mi šlo nastavit všechno.
Pavouk (3)|29.3.2004 16:37
:-D :-)
Díky všem za pomoc, už jsem to konečně rozchodil. Ještě doladim rádio a bude to snad v pohodě.
Ještě jednou díky za helpa.