Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Info: Spotreba Panasonic rekordera

RadoK (60)|16.5.2006 20:40
Len pre info, mozno to niekoho zaujima.
V papieroch k Panasonic rekorderu pisu iba spotrebu v "ekonomickom" stand-by rezime a pri prevadzke. Nepisu ale, kolko "zerie" pri beznom vypnuti, kedy je schopny zacat rychlo nahravat, teda v mode, ktory ma asi kazdy zapnuty.
Vcera som to zmeral a vysledok je:
- prevadzka (je jedno, ci nahrava, prehrava...): 19W
- economy stand-by: 1,6W
- normalny stand-by: 12W

PS: Inac, z elektroniky jednoznacne v spotrebe vedie PC. S monitorom spotrebuje uz aj pri surfovani 150W. Zosilovac si aj v 5-kanalovom rezime pri vacsej hlasitosti a relativne velkych reprakoch vystaci s 50W.
Milosbb (889)|16.5.2006 21:04
RadoK


Zosilovac si aj v 5-kanalovom rezime pri vacsej hlasitosti a relativne velkych reprakoch vystaci s 50W.

Tak to máš perpetum mobile, alebo shit zosík 5x15W, pretože napr. taký naj DENON má príkon 1200W .

---------------
RadoK (60)|16.5.2006 21:28
[quote=Milosbb][

Tak to máš perpetum mobile, alebo s**t zosík 5x15W, pretože napr. taký naj DENON má príkon 1200W .
[/quote]

Moj ma papierovo 5x110W, trafo v nom ma mozno 200W, uz sa nepamatam. Tych 50W zo siete je aj tak nieco uplne ine, ako hudobny vykon, ktory z toho zosilovac vykuzli. Hudobny signal je predsa len "lietajuci" signal. Ak vezmem 50W za nejaky ten priemer, ktory ukaze merac (netusim, co meral), spicky mozu v skutocnosti lietat hodne vysoko. Ale aj tak, 50W bolo daleko za beznou hladinou hlasitosti, aku pouzivam.