Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AverMedia hybrid + FM

Razer (19)|10.5.2006 10:04
Tak jsem ji asi moc přechválil. Mám kartu asi 3 ndy a šla v pohodě. Včera jsem ji zapnul a černá obrazovka. Zkoušel jsem všechno. Dát i kartu do jiného slotu. Přeinstalovat ovladače. Přitom mohu naladait analogové programy, ale také je nevidím. Pouze slyším zvuk. Digitální nemohou najednou naladit vůbec ?Nemohu se ani přepínat mezi zdroji tv signálu. Co se stalo ?
Ivo Mašek (10205)|10.5.2006 14:19
Jsou dvě možnosti. Buď ti odešel švábík pro zobrazení, nebo se ti "utrhla" cívka. Se švábíkem nic neuděláš, cívka se dá opatrně připájet. Něco podobného jsem měl (nepřenášela jedna barva), cívka byla viditelně odtrhlá od spoje. Mikropájkou naletoval zpět a proti odtržení při otřesech (přenášení, apod.) ještě zalil voskem.
Ivo Mašek (10205)|10.5.2006 15:06
Ještě bych doplnil: nevím, do jakého slotu PCI je určena tvoje karta., jestli do PCI_2.3, a ty máš PCI_2.2., tak jsi ji odpálil. Pak je v háji ten švábík.
leo (345)|10.5.2006 21:40
Té kartě stačí staré revize PCI, u kámoše běží v ECS K7S5A (PCI 2.2). Viděl bych to na reklamaci (ale zkus to ještě raději i v jiném PC).
Razer (19)|11.5.2006 01:39
Vase rady me fakt postrasily :-) Nastesti jsem jeste zabrouzdal do fora v czechcomputeru a tam ma nekdo presne stejne problemy u Pinacle310i. Jeho problem byl velmi podobny, spise uplne stejny a pomohla az uplna reinstalace systemu. Presne to jsem udelal a karta v pohode naskocila a bezi jak ma. Jinak Aver neudava do jake verze tato karta patri. Ja mam 2.2 PCI slot funguje. Pinacle 310 jsem si nevzal prave proto, ze musi byt ve slotu 2.3 a to moje deska DFI LanParty nForce4 SLI nema. Diky ale za info.