Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zapnutie WIFI na notebooku Acer

jakub89 (58)|9.5.2006 20:10
Mam taky problem. Uz asi pol roka mam notebook ACER s wifi, ktore som doteraz nevyuzival no teraz ho potrebujem a ono jednoducho nefunguje. Ked stlacim gombik wifi, tak pocitac vobec nereaguje, takisto je to aj s bluetoth. Vobec vsak neviem preco. Pamatam sa ze ked som ho kupil, tak som na nom skusal aj tie gombiky a vtedy mi aspon pekne napisalo zelenym ze No device... i ked neviem co to znamena, ale aspon sa nieco stalo, teraz vobec. Nic som tam, aspon co viem, nemenil...
Cize tak, ak by niekto mal nejaku mudru odpoved na moj problem, budem rad.
IVIL (34)|9.5.2006 21:07
Skús najprv pozriet či máš nainštalovanú WiFi kartu, ak ano potom Štart-Nastavenie-Sieťové pripojenia, tam ju musíš mať zobrazenú a pravdepodobne ju máš len vypnutú-zakázanú. Tak že, pravým myšítkom na uvedenú kartu a povoliť. Toť vsjo. :-R
No Device-Bez zariadenia
Tean (410)|10.5.2006 02:14
jakub89

- zapol si to poriadne (nemas to cez funkcnu klavesu FN)?
- nemas tam nahodou aj diodu, ktora signalizuje zapnutie tohto zariadenia?
- nasprtaj manual

Pripadne hod konkretny typ (kamos ich predava, mozem sa ho spytat)
Lubi (408)|11.5.2006 23:52
nainstaluj si ten jejich Launch manager a vsechno ti pobezi jak ma ....

....tady si vyber notase a skoci ti tam download sekce...muzes si stahnout i novy ovladace...

http://support.acer-euro.com/drivers/downloads.html

:-D
jakub89 (58)|16.5.2006 21:31
Vdaka za rady, teraz taham nejaky ten driver, tak uvidim co z toho bude :-!!!
Lubi (408)|16.5.2006 21:38
jakej driver ...? Je to na 100 ten Lmanager....bez toho ti to i s nejnovejsima ovladacema nepude... :-I
jakub89 (58)|17.5.2006 17:56
:-D asi som sa zle vyjadril s team driverom 9-) ... ale jitak mam travelMate 2413LC, a ked si dam stihnut zo sekcie > TravelMate 2410 > Broadcom Wireless 802.11bg 3.100.46.0 & Broadcom Wireless 802.11bg 3.100.46.0 (teda hned to prve) tak mi pri 7 mb stahovanie vypne... :-((
V podstate ani neviem ci to co stahujem potrebujem, ale v pc uz lunchmanager mam, len sa tam nedaju nastavit vecicky ako napr, ked stlacim gombik s obalkou tak sa mi otvori e-mailovy klient a pod. Niekedy daavno mi to fungovalo, ale teraz nic take v pc nevidim. Vlastne ani neviem co sa mu stalo ... este skusim nejake tie veci postahovat a uvidim :-(((
Lubi (408)|18.5.2006 16:18
zkus ho odinstalovat a pak znovu nainstalovat..