Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle studio 9 - export videa

nikolaosek (3)|8.5.2006 09:22
Prosím o radu do jakého výstupního formátu vyexportovat projekt o délce 75 min, aby byl v nejlepší kvalitě?
Připadně jak jak provést beztrátový export( co nastavit ve studiu)a následovné překonvertování v nějakém kvalitnéjším softu(jakém??)?

díky
Pitomec (10211)|8.5.2006 09:28
Výstup do formátu stejného jako je na vstupu. A následný převod do čeho a hlavně proč?
nikolaosek (3)|8.5.2006 09:34
Natočil jsem kamerou cca 5 hodin, po sestříhání je to 75 min.
Těch 75 min. bych chtěl vyexportovat na dvd, ale slyšel jsem že přes Pinnacle je to nic moc a že je lepší nekomprimovaný export(jaký) a následná komprimace v jiném programu(např. Procoder apd.)
mirekv (7169)|8.5.2006 09:50
Nevím jak je to v Pinnaclu, ale předpokládám, že při exportu zpátky do DV je to pouhé kopírování (kromě efektů apod). Anebo přímo do Procoderu, či jiného enkoderu. Pokud je součástí Mainconcept, tak do něho.
Pitomec (10211)|8.5.2006 13:22
[quote=nikolaosek]Natočil jsem kamerou cca 5 hodin, po sestříhání je to 75 min.
Těch 75 min. bych chtěl vyexportovat na dvd, ale slyšel jsem že přes Pinnacle je to nic moc a že je lepší nekomprimovaný export(jaký) a následná komprimace v jiném programu(např. Procoder apd.)[/quote]
Vyexportovat na HDD jako DV-AVI a pak ProCoderem do MPEG-2 - to snad není těžký, ne? :-)
nikolaosek (3)|11.5.2006 22:53
Díky,
nakonec jsem to vygeneroval jako DVD disk a na Tv 55 cm to vypadá super