Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Lifeview FlyDVB-T Hybrid vs. software

Poulik (0)|6.5.2006 20:08
Mám interní televizní PCI kartu Lifeview FlyDVB-T Hybrid (s možností příjmu analogového i pozemního digitálního TV signálu). K této kartě je přiložen software na prohlížení televize - Lifeview DTV (dodanou verzi jsem upgradoval na verzi 1.4.30.600 build 1212), s tímto programem jsem velmi nespokojený - obtížně se zapíná fullscreen, když je ve fullscreen nedají přepínat kanály (jedině snad přes dálkové ovládání - ale to nechci), u TV Nova se u dabovaných filmů míchají originální zvuk a dabing. Celkově ovládání je málo intuitivní a pomalé. U analogových kanálů zase nejde kanál jemně naladit, příjem je dost nekvalitní (což je ale asi vlastnost karty), nejde naladit TV Prima, když změním zemi tak se mi pokaždé vyhledají jiné kanály. U předchozí TV karty jsem používal DScaler a to bylo proti tomuo naprostý luxus. Hledal jsem nějakou freeware alternativu (Winamp TV, ProgDVB, Dscaler, DSplayer - vše v nejnovější verzi) , ale nic mi nefungovalo - buď to kartu nenašlo (asi ji nepodporuje), nenaladilo, padlo/zatuhlo hned po startu, nebo jsem neznal požadované parametry (čip DVB - jaký tam je čip se mi nepodařilo nikde najít, stejně tak čip analogové TV).
Poradí někdo nějaký software (free), který mi pomůže? případně jak to zprovoznit s těmi programy, které jsem už zkoušel?
Tremor (24)|2.9.2009 11:18
Zdravim,
vyresil jsi tento problem? Chci si poridit kartu stejne znacky ale DVB-S tak predpokladam ze aplikace bude prinejmensim podobna. Do ted sem pouzival PVR2 od Leadteku a s maximalni spokojenosti!!! A tak mam trochu hruzu z prechodu na jiny software... :(