Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DigiTV

marek65 (69)|3.5.2006 13:38
halooo all, počuli ste , že UPC konečne nastane konkurencia?
zakladný balík programov 33, len za neuveriteľných 290 SK s DPH.a doplnkový HBO - HBO2 - Cinemax príplatok 310 SK.
Čo vy na to?
Pitomec (10211)|3.5.2006 13:54
Nic - z takové pozice si to můžou schovat. Až budou na 19,2E, tak OK.
blueant (820)|3.5.2006 13:56
Hahaha

zrovna cech a slovak si da za korunu aj koleno vrtat - takze kludne si daju tu parabolu otocit - sak na ASTRE 19.2E aj tak nic ine nejde (samozrejme bez emu a pod. )

Staci sledovat co sa udialo po uvedeni na trh v madarsku.
Pitomec (10211)|3.5.2006 14:28
Zrovna z Astry v UPC Direct (což je podobná služba) jdou komplet všechny CZ programy (ČT, NOVA, PRIMA a volně i Óčko a další), takže dost pochybuju, že si někdo kvůli pár stanicím otočí parabolu do řitě a ty hlavní CZ programy opláchne 9-)
blueant (820)|3.5.2006 14:31
[quote=Pitomec][quote=blueant]Hahaha

zrovna cech a slovak si da za korunu aj koleno vrtat - takze kludne si daju tu parabolu otocit - sak na ASTRE 19.2E aj tak nic ine nejde (samozrejme bez emu a pod. )


Staci sledovat co sa udialo po uvedeni na trh v madarsku.[/quote]
Zrovna z Astry v UPC Direct (což je podobná služba) jdou komplet všechny CZ programy (ČT, NOVA, PRIMA a volně i Óčko a další), takže dost pochybuju, že si někdo kvůli pár stanicím otočí parabolu do řitě a ty hlavní CZ programy opláchne 9-)[/quote]

Neviem o tom ze by DIGITV bolo v CZ - je na SLOVENSKU !

A z toho dovodu tam ani tie CZ programy niesu - SK programy v ponuke ma ;) - aj ked STVcky trosku divne ale co uz :-E
Pitomec (10211)|3.5.2006 14:32
Však to je jedno, kde jsou (pronajmout kartu na někoho ze SK není až takový problém) - napsal jsem, že si to můžou schovat a to je můj názor. Toť vše.
AleK (814)|3.5.2006 16:32
no já myslím že je to good konkurence je vždy potřeba hlavně pro nás koncové zákazníky a jestli půjdou někdy i k nám tak tu nabídku czech tv budou mít taky a pak by to už stálo za zamyšlení zda zbytečně ládovat tisíce do chřtánu UPC nebo dávát méně za to stejné někomu jinému ale to se vše ještě uvidí jak to celé bude
Pitomec (10211)|4.5.2006 07:27
UPC se dá sdílet, takže někdy to nemusí finančně tak bolet :-) - jestli to půjde i u DigiTV, nikdo neví.
blueant (820)|4.5.2006 07:55
[quote=Pitomec] - jestli to půjde i u DigiTV, nikdo neví.[/quote]

To by som netvrdil. ;-)
Pitomec (10211)|4.5.2006 07:57
A jde to?
blueant (820)|4.5.2006 08:00
[quote=Pitomec]A jde to?[/quote]

Ide - len treba vycitat boxid a RSA kluc. - A toto co viem vie len zopar ludi.
marek65 (69)|4.5.2006 10:14
zdravim all, ja mam frontier takže sa nič natačat nemusi / pre Pitomca /
a ak sa niekomu zda že ked za UPC zaklad platim 799 SK a za Digi zaklad 290 SK, je malý rozdiel, tak potom ma asi dosť na rozhadzovanie.
Pitomec (10211)|4.5.2006 10:37
No v CZ by to rozdíl byl, ale hlavně v tom, že nabídka programů bez těch nejhlavnějších (jak je uvedeno výše) je prakticky na dvě věci (i kdyby to bylo za stovku...).
blueant (820)|4.5.2006 10:41
[quote=Pitomec]No v CZ by to rozdíl byl, ale hlavně v tom, že nabídka programů bez těch nejhlavnějších (jak je uvedeno výše) je prakticky na dvě věci (i kdyby to bylo za stovku...).[/quote]

Ako som pisal - verim tomu ze pokial pojdu na CZ trh tak tam tie programy mat budu.

Ale UPC si uz zaregistrovalo v Cechach znacku DIGItv - takze je jasne ze konkurencie sa hodne obava.
http://www.parabola.cz/r-art.php?id=1145450792
Pitomec (10211)|4.5.2006 10:47
Podle toho, že si DigiTV svoji známku v CZ neregistrovalo (resp. nechali si to vyfouknout od UPC), tak se sem asi moc nehrnou... Nebo je to tak, že za vším stojí jeden jediný vlastník - ostatně díky té podobě v podání Holandských investorů se to přímo nabízí.
blueant (820)|4.5.2006 10:49
[quote=Pitomec]Podle toho, že si DigiTV svoji známku v CZ neregistrovalo (resp. nechali si to vyfouknout od UPC), tak se sem asi moc nehrnou... Nebo je to tak, že za vším stojí jeden jediný vlastník - ostatně díky té podobě v podání Holandských investorů se to přímo nabízí.[/quote]

To je mozne ze sa na CZ nehrnu.

Spolocne asi moc mat nebudu - vidiet pekne boj v madarsku kde UPC stlacilo cenu skoro na polovicu.
SS2CZ (874)|4.5.2006 10:52
Myslím,že to Alek vystih přesně.Všem je to celkem jasný akorát Pitomec se opět trochu kousnul. :-E :-E
BTW: Mě, co už czlink mám, by ta stovka vyhovovala. :-E
marek65 (69)|4.5.2006 10:53
Pitomec (10211)|4.5.2006 13:24
[quote=SS2CZ]Myslím,že to Alek vystih přesně.Všem je to celkem jasný akorát Pitomec se opět trochu kousnul. :-E :-E
BTW: Mě, co už czlink mám, by ta stovka vyhovovala. :-E[/quote]
S čím bych se měl kousnout? Když na to nemáš, tak nečum na televizi a běž něco dělat, abys na to měl :-E :-E :-E :-E :-E

Jinak proti DigiTV nic nemám, ale vysílat ze SAT pozice kdesi v řiti a ještě bez CZ programů, to tady v ČR asi nikoho neosloví (pokud by to tady nabízeli ve stávající podobě). A hrnout si za okno jednu parabolu na DigiTV + druhou na Czechlink + třetí na Astru (TopTV, 24CZ a další free), to bude fakt paráda (i s ohledem na to, že u DigiTV se mluví cosi o nutnosti používat dodávaný STB a nikoliv svůj vlastní) 9-)
blueant (820)|4.5.2006 13:43
[quote=Pitomec] (i s ohledem na to, že u DigiTV se mluví cosi o nutnosti používat dodávaný STB a nikoliv svůj vlastní) 9-)[/quote]

jj je to NAGRA2 - coz znamena ze karta je naparovana s prijimacom

(zopar prijimacov to ale zvladne ;-) - samozrejme po vycitani potrebnych veci ako som uz spominal. )
SS2CZ (874)|4.5.2006 13:52
Pitomec
1.V česku ještě nejsou takže nevím podle čeho soudíš,že nebudou nabízet czlink.(Slovaklink vysílaj).
2.S motorem je mi jedno z jaký pozice vysílají.
3.To STB si nejspíš pleteš s kartama čemu se ani nedivím v tvým případě.
4. Tady ještě nepadlo v jaký kvalitě vysílá UPC(480x576) a DigiTV(704x576).
5.Svý prachy jsem nenašel na ulici,abych je narval kdejakýmu dobytkovi co se živí překupnictvím a plete si DVB-S s DVB-H.To rozlišení mi přehraje mobil.
Nevím o co ti jde u tak zřejmý věci,já si to jen myslím a většině to asi taky dojde,takže můžeš pokračovat v krasojízdě a ztrapňovat se dál. :-I
Pitomec (10211)|4.5.2006 23:47
1. Nejsou, protože by je tady asi nikdo nechtěl 9-)
2. Hmm... - motor, to je fakt super. Teda osobně už jsem na střeše měnil 2 a pak jsem to hodil za hlavu, protože větší nespolehlivost aby člověk pohledal :-k
3. Tady seš zcela zjevně dezorientován, protože sice blábolíš o DigiTV, ale víš o ní naprostý ho*no a ani netušíš, že na tento kódovací systém neposkytuje DigiTV PCMCIA modul a sólo kartu, a že je to pouze záležitost receiverů dodaných přímo od nich 9-)
4. Podle rozlišení usuzovat na kvalitu... - to už je dost velká odvaha. Co je lepší: 480x576/4Mbps nebo 704x576/2Mbps? :-E
5. Však to nikomu nervi. A možná bude lepší, když zrušíš i net a hned zase něco ušetříš. Aspoň tady bude o tlachajícího kokota míň :-E
SS2CZ (874)|5.5.2006 05:32
Pitomec
1. Budou,neboj a uvidí se jestli je někdo bude chtít a díky UPC to nebudou mít těžký.Můžou si registrovat názvy jaký chtěj,zoufalci.
2. S motorem musíš umět zacházet ty ignorante! :-)-
3. S tím STB jsi měl pravdu i když 10% lidí si stím poradí,takže jsi měl pravdu z 90% - stíháš to?
O tom tady nebyla vůbec řeč,jde o konkurenci UPC a ta tu bude a můžeš tu plácat co chceš ty Oslí hlavo.Nemluvě o tom,že některým lidem to může vyhovovat(STB).
4. Tady máš soubor s měřením,abys věděl o čem mluvíš ty "Freaku".Když tak si něco nastuduj ať víš něco o TS.A můžeš to porovnat s tím tvým UPíčí.
5.Jedinej kdo tady něco někomu rve seš ty.A kokot seš taky jenom ty a to řádnej jak už si o sobě několikrát napsal a spoustu lidí ubezpečil. :-E :-E
Ještě něco - tady jsi zapoměl občanku:
http://www.super.cz/vtipky/3302-fesna-lama.html
Pitomec (10211)|5.5.2006 07:42
1. Budeme se těšit 9-)
2. LOL - "umět zacházet", když ty motory nic nevydrží... - to fakt může napadnout akorát vylízanýho trotla 9-) :-E
3. Samozřejmě, že jsem měl pravdu a nikoliv v 90%, ale ve 100% - a pirát si poradí i bez zařízení, které dodává poskytovatel, takže toho neberu do počtu :-D
4. Máš v hlavě hokej, ale možná se to časem zlepší - protože větší blbost, než tu, že tady srovnáváš jenom rozlišení, jsem dlouho neviděl 9-)
5. Mluv sám za sebe a ne "spoustu lidí", ty trotle, protože zatím tady předvádíš, že nejsi hoden ani toho, abys mně vyčistil boty, natož byl nějakým soupeřem do diskuze :-E :-E :-E :-E :-E
stanix (131)|5.5.2006 08:01
Ono možná Pitomec má nějaký podíl v UPC a proto ho to mrzí....
Pitomec (10211)|5.5.2006 16:59
Co mě má mrzet? Že nemůžu přijímat nějakou rumunskou šajzku kdesi z Intelsatu? To asi sotva, balvane, když všechny programy mám v zemní TKR :-E
mrakoplas (7)|5.5.2006 18:41
[quote=Pitomec]
2. Hmm... - motor, to je fakt super. Teda osobně už jsem na střeše měnil 2 a pak jsem to hodil za hlavu, protože větší nespolehlivost aby člověk pohledal :-k
[/quote]

Tedy to snad nemyslíš vážně - já má na 120cm parabole motor cca 10 let a pořád funguje.....
Pitomec (10211)|5.5.2006 18:47
Blahopřeju - zřejmě máš štěstí, že ty plastový kolečka a převody v táhlovým motoru drží pohromadě :-)-
blueant (820)|5.5.2006 20:03
[quote=Pitomec]Blahopřeju - zřejmě máš štěstí, že ty plastový kolečka a převody v táhlovým motoru drží pohromadě :-)-[/quote]

Uz som to tu raz pisal - mam tiez vyse 10 rokov - 36V (sice nie tiahlovy) motor a sukolesie mam zelezne - ziaden problem ;)
Pitomec (10211)|5.5.2006 20:11
Osobně už nechci motor ani vidět. A navíc i ta doba k přetočení je hrůza. Raději víc parabol a DiseqC přepínač.
Mirage7 (9)|6.5.2006 06:39
[quote=blueant][quote=Pitomec] (i s ohledem na to, že u DigiTV se mluví cosi o nutnosti používat dodávaný STB a nikoliv svůj vlastní) 9-)[/quote]
jj je to NAGRA2 - coz znamena ze karta je naparovana s prijimacom
(zopar prijimacov to ale zvladne ;-) - samozrejme po vycitani potrebnych veci ako som uz spominal. )[/quote]

A ve kterych prijimacich by ta pristupova karta mohla jet?
lachyn (150)|6.5.2006 09:21
Mirage7
ve vsech prijmacich ktere umoznuji spusteni "specialnich" emulatoru nebo cardserveru s podporou Nagra2, takze asi nejznamejsi jiz 100x zminovane pristroje jsou Dreambox a AB IP BOX treba

je jich urcite vic ale tyhle maji asi nejlepsi softwarovou podporu

stejne kodovani a ochranu nagra2+boxkey uz pouziva jeden polsky provider, a sharing techto karet vesele funguje

vsechno ukaze cas
mrakoplas (7)|6.5.2006 11:54
[quote=Pitomec]Blahopřeju - zřejmě máš štěstí, že ty plastový kolečka a převody v táhlovým motoru drží pohromadě :-)-[/quote]
No asi kvalitní plast nebo co já vím. Výrobce byl Echostar.
blueant (820)|7.5.2006 16:33
[quote=Pitomec]Osobně už nechci motor ani vidět. A navíc i ta doba k přetočení je hrůza. Raději víc parabol a DiseqC přepínač.[/quote]

Ja to tvrdim furt - najlepsi je motor s multifeedom :)

Sam to tak mam - zatial na jedenj parabole (ale chcem dat druhu - je to o nieco pohodlnejsie)

Clovek aj tak zisti ze aktivne sleduje len zopar druzic.

(36V motor nataca daleko rychlejsie ako DISEQ motory)
Pitomec (10211)|7.5.2006 18:49
Aspoň v něčem se shodneme :-)
blueant (820)|8.5.2006 17:49
Takze DIGITV mieri aj do CIECH

http://www.rdi-digitv.com/

BTW ceny na Slovensku maju velmi dobre - balik s HBO a CINEMAX - 15,5 EUR - coz je menej ako zaklad u UPC

Viac info na uvedenej stranke.

V CR by mali fungovat o cca 2-3 mesiace.
Pitomec (10211)|8.5.2006 21:41
No zatím nemají ani licenci, takže tak žhavý to zase nebude...
Majky (146)|24.5.2006 19:57
Nemáte někdo info kdy přijde Digi TV k nám??? Nebo bližší info o programovém složení či cenách ??? :-((
jaydoo (542)|6.6.2006 11:41
Máte už niekto DigiTv na slovensku ? Ako ste s nou spokojný ? A ako k tomu dostať aj české programy ? To je myslím nevýhoda toho, ze to ponukaju bez.

P.S. Všimli ste si aj ostatní, že diskusie, do ktorej sa pridá aj Pitomoc potom stojí za nič. Hodil by sa do českej vlády :-D
blueant (820)|6.6.2006 18:21
No takze objavili sa kluce na DIGITV - co som len tak mierne poskusal tak sa mi subjektivne zda kvalita lepsia ako na UPC.
Libor (526)|6.6.2006 21:55
no to mají teda těžký rozjezd, budou muset zapracovat, jinak nic neprodají, což by asi bylo blbé, byť majitelé SS1/2 a všech emu modulů jásají
blueant (820)|6.6.2006 22:13
[quote=Libor]no to mají teda těžký rozjezd, budou muset zapracovat, jinak nic neprodají, což by asi bylo blbé, byť majitelé SS1/2 a všech emu modulů jásají[/quote]

jj - aj ked neviem kto ma toto na krku ci provider alebo KUDELSKI - myslim ze aj kodovaci system by mal mat nejaku zaruku.
blueant (820)|27.6.2006 13:47
No takze DIGITV zrejme na novom TP bude uz mat aj STV1 a STV2.

http://www.rdi-digitv.com/providerinfo.php?p=3

(zeby zmena vlady pohla STV k tomuto kroku ? :-E )
Dreamer (459)|27.6.2006 20:24
[quote=blueant]No takze DIGITV zrejme na novom TP bude uz mat aj STV1 a STV2.

http://www.rdi-digitv.com/providerinfo.php?p=3

(zeby zmena vlady pohla STV k tomuto kroku ? :-E )[/quote]
Super spravy! Mozno nie len vlada, ta sa vlastne este nezmenila, to Rybnicek odchadza, aspon vieme kto to mal na svedomi. :)

Este keby spristupnili CT, Primu a prip. Novu aj pre Slovakov a U*C skrachuje (viem ze som to prehnal).
blueant (820)|27.6.2006 22:19
[quote=Dreamer][quote=blueant]No takze DIGITV zrejme na novom TP bude uz mat aj STV1 a STV2.

http://www.rdi-digitv.com/providerinfo.php?p=3

(zeby zmena vlady pohla STV k tomuto kroku ? :-E )[/quote]
Super spravy! Mozno nie len vlada, ta sa vlastne este nezmenila, to Rybnicek odchadza, aspon vieme kto to mal na svedomi. :)

Este keby spristupnili CT, Primu a prip. Novu aj pre Slovakov a U*C skrachuje (viem ze som to prehnal).[/quote]

Nemyslim ze UPC skrachuje ale uz teraz ked im zavolas, ze vies o digitv tak ti hned stlacia cenu dole ;)

Ale predpokladam ze tymto cinom zrejme aj UPC bude mat coskoro STV1 a STV2.
Majky (146)|30.6.2006 18:43
kez by uz Digi TV bylo u nas ... :-)
alfonzo (0)|9.7.2006 11:41
[quote=Majky]kez by uz Digi TV bylo u nas ... :-)[/quote]

Přesně tak chtělo by to konkurenci jako sul.. :-R
Majky (146)|9.7.2006 16:36
nicméně jsem slyšel že když se pred UPC zmíníte o DigiTV tak dává 50 % slevu ... :-E
peco (772)|3.8.2006 11:29
Vcera mi to konecne po 2 mesiacoch prisli spojazdnit. Akurat maju momentalne problem s JOJ a Markou, no do konca tyzdna to maju odstranit.
blueant (820)|4.8.2006 11:12
Digi TV požádala o českou licenci, česká Call TV ji vrátila

http://www.parabola.cz/r-art.php?id=1154640580