Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Airstar 2 - Jak streamovat na lokalni siti..

bdaem (28)|1.5.2006 13:44
Čau lidi, potřeboval bych jestli by mi někdo popsal, co všechno je potřeba udělat, abych mohl cucet na tv i na jinem kompu na lokalni siti.... Mam Technisat airstar 2 s prilozenym programem DVBwiever 4.3.2.208 Je tam nejaky nastaveni network a zaktivovani multicast, ale dal nevim co se musi provest, aby to fungovalo...

Nekde jsem cetl neco o pluginu a nejakym serveru co vsechno??? A jak se na to kouka na tom druhem kompu...

V tyhle oblasti sem se zatim nepohyboval, tak se omlouvam za neznalost...


Dík za rady a popisy...


Petr
clee (6592)|1.5.2006 16:12
no v interface zvol IP sitovky kterou ses pripojenej do site kam chces vysilat, IP subnet i vsechno ostatni nech a na druhym kompu muzes sledovat pres VLC player tam je nekde open stream nebo neco takovyho tam pak zadas tu IPsubnet (224.0.0.1)
bdaem (28)|10.5.2006 13:47
Díky streamování sem už zprovoznil, s VLC playerem, ale chci se zeptat, jestli se da nějak volit program TV u VLC. U DVB sem nastavil multicast, neznamena to že posila do síte vsechny programy?

Pokud to jde pouze prepnutim programu v DVB tak potrebuju poradit, jak to udelat, aby mi VLC pri tom nezatuhl diky...
clee (6592)|10.5.2006 13:55
no u multicastu streamuje kazdej kanal na jinym portu, takze kanal prepnes tim ze ve vlc zvolis konkretni port (treba 224.0.0.1:3992), ja to provozoval pres multicast plugin tam to nastavit slo, ted sem v praci, doma se na to podivam a dam vedet...
bdaem (28)|16.5.2006 14:22
[quote=clee]no u multicastu streamuje kazdej kanal na jinym portu, takze kanal prepnes tim ze ve vlc zvolis konkretni port (treba 224.0.0.1:3992), ja to provozoval pres multicast plugin tam to nastavit slo, ted sem v praci, doma se na to podivam a dam vedet...[/quote]

Nejaky novinky? Pokud to je jak jsi rika, tak sem neprisel na to jak se nastaví porty pro ruzny kanaly. Nebo ta volba multicast v menu sice je, ale pro plnou fci to potrebuje plugin o kterem mluvis, jelikož jsem zadne plugy sam neinstaloval, tak bud je uz soucasti nebo je treba dodat. Nemas nejakej link na nej? Ci napis jak se ten plug jmenuje a zkusim to najit...
Dik
clee (6592)|16.5.2006 14:41
jo sorry, no normalne z members sekce si stahni Multicast Plugin, to dll nahraj do adresare plugins, po spusteni aplikace se ti navic zobrazi menu plugins a tam uz si muzes vybrat jaky kanaly chces streamovat a jaky porty sou prirazeny
bdaem (28)|17.5.2006 08:15
O jakejch members strankach to mluvis? Tady na foru sem to nenasel a v googlu o tom pluginu taky neni ani hlaska... Nemohl bys mi ho poslat na [email]BDAEM@seznam.cz[/email]? Nebo dat link?

Díky...
clee (6592)|17.5.2006 09:44
bdaem (28)|18.5.2006 15:37
"Sorry, but you do not have permission to use this feature. If you are not logged in, you may do so using the form below if available."

TAk tohle mi pise i kdyz sem nalogovanej.. Kdyz se snazim prihlasit pret tvuj odkaz tak me to nebere...

Poslal bys mi ten file prosím?