Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 45

Téma: H20L

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Tak "testuji" a zatím mne docela nepříjemně oproti nahrazené 4165B překvapily dvě věci:

1) Decrypter při kontrole zápisu ISO na konci u posledního sektoru vyhodí chybu, když nemá HW nastavený Region (RPC).

2) Buffer mechaniky se plní pouze na 87-90 % při libovolných "zdrojích" (E-IDE, SCSI-3 o různých přenosových rychlostech - mám tam čtyři různé...) - možná to vyřeší Flash FW (zatím je tam 1.00). Systémový buffer je bez zakolísání na 100 %.

3) Třetí zatím podružná věc je, že Panasonic DVD-RAM driver odmítá vidět pro formátování DVD-RAM media, přestože jsou korektně naformátovaná (UDF 1.5) a OS je "vidí"... Zřejmě to vyřeší opět další verse Nero InCD (7 minimum).

Jinak zápisy zatím na standard-Verboše -R 16x (pálené 8x) čitelné všude a OK.
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Este nezabudni vsetkym dodat, ze test prebiehal na PII s OSWin95

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Extra pro nejapného "superMana": OS= W2Kpro, CPU Barton 2500XP+, RAM 512MB, MoBo ECS L7S7A2, použité "vzorkové" HDD WD 120GB (EIDE, 7200rpm) a IBM 18GB (SCSI3, 10000rpm) plus 3 další HDD v systemu. Tedy low-end low-cost řešení. Pro mě dostačující, nikomu ho nedoporučuji. Dosavadní GSA-4165B se v tomto systemu chovala naprosto sqěle, vyráběla 1A a asi ji tam mrsknu zpět.

BTW: W95 nemám nainstalené ani na mašině "museum" i486DX - to už raději NT4 SP6 nebo DRDOS a W311. Umíš s tím vůbec zacházet, znalče??! A i tam mám jednoho Teaca připojeného přes IDE-řadič na SoundBlasteru...

Banned
    Registrace
    Feb 2007

a este zalezi ako mas ten dos spraseny... A dik za titul, asi si zmenim nick

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

A k věci by něco nebylo? Jak se chová ten stroj u Tebe? Použil jsi ten přihlouplý bundle na CD? Já nikoli...

Jo a jako "etalon" pro srovnání mám na sousední mašině zlatou 4163B plus dva LiteOny na měření.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Nemal som ju, ale chova sa to asi tak iba u teba, region myslim sa odstranuje a nastavuje raz, bufer je aj vec systemu a pre drivere je suport vyrobcu, takze info o ziadnej hodnote, proste chces len pisat mi to tak pripada...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

StD
    já ji mám v compu holek testoval jsem ji a vypadá naprosto perfektně jen mě na ni štve že hrozně pomalu čte to je hrozný a vypaluje už taky jinak než 4163 kterou mám též
    ta 63ka vypaluje hned 8x a tato nová tu rychlost stupňuje jako třeba NEC či Pioneer které mám také kontrola vypálení proběhla na Necovi vysledek parádní ale já těmto testům pranic nevěřím můj test na vypálené dvd je dát ho přečíst do neca nebo pincka a když to přečtou oni tak není pochyb že je to špatně

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

StayMan: Kdybych chtěl jen "písať", tak se asi nezastavím, ale jde mi hlavně o nějaký nápad ad 2) - připadá mi to, jako by ten zmetek mapoval 2MB buffer a osazeno měl jen o 256K méně. Že by "studeňák"? Region si mohu nastavovat kolikrát chci, ne jenom 4x a dost, ALE (!)...

AleK: Na "práci" si také nestěžuji, jenom pozoruji nové chování... na které jsem u 40xx/41xx nebyl zvyklý. Přečíst lze vše, ale u nových mašin jsem prostě podezřívavý, a také mne to zajímá.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

StD
    jo to máš pravdu že to maká trochu jinak než model před tím co můžu hodnotit měl jsem 4160 a 4163 63ku ještě mám
    tato H20Lka mě připadá že maká stejně jako ostatní co mám doma tedy NEC a Pioneer

jo jinak se tě chci zeptat jestli ti taky čte tak pomalu u kopie je ve finale tak 8,2 a originál až 13 rychlost

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Včera si na ní dělal vnuk (pod mým dohledem) image Matrixe2 a četlo to jak dravec. Tam jsem žádné zpomalení nepozoroval. Až mi dojede ProCoder na té druhé mašině, tak jí schválně dám přechroustat originál Wallace & Gromita a stopnu to.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Alek: Tak sice čte o drobínek pomaleji (viz připojené logy), ale šlo o docela komplikovanou strukturu s asi 23 VTS s proměnlivými klíči...
    Je to ovšem v řádu desetin, tudíž zdání klame, a především: palírna je především na pálení, čtení je sekundární plus...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

StD
    tak to je o.k stejne jak u mě díky

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

H20L chce koupit kamoš, tak s ním dneska zajdu do krámu a večer to testneme, jsem zvědav.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

FW 1.00 zatím nebyl aktualisován...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

StD
    a to je škoda protože tam by to potřebovalo opravit ty malé nedostatky