Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PgcEdit v linuxu

wencaS (853)|30.4.2006 00:28
najde se tu nekdo kdo pouziva PgcEdit v linuxu? a chtel by cesky mluvici :-R

zkusil sem udelat i linuxovou ceskou verzi.
PgcEdit linux v 7.0CZ archiv zip (obsahuje ikony), nebo PgcEdit linux v 7.0CZ samotny soubor

sam se to zkousel v danixu z CD (jen kvuli tomu sem ho stahl) a povazuju za velky uspech ze sem PE vubec spustil (linux sem mel spusteny prvne v zivote).

uvitam kazdou reakci.
wencaS (853)|3.6.2006 09:32
nevim, nevim, jestli to neni pro mne jen zbytecna ztrata casu. stazeno parkrat, reakce zadna. :-((

lidicky to v linuxu fakt nikdo neupravujete DVD?

aktualizovano:
PgcEdit linux v 7.1.2CZ archiv zip (obsahuje ikony png), nebo PgcEdit linux v 7.1.2CZ samotny soubor pgcedit

dalsi info k pouziti programu je na wencaS-web
ABCD (35)|23.6.2006 15:21
No a jak to v linuxu spustit? Mám Ubuntu a i když systém pozná, že jde o spustitelný soubor, nic se neděje. Pod wine to také nejde. Nebo snad přes terminál a příkazový řádek? Ale jak?
Jinak normální *.exe soubor z widlí přes wine spustit jde.
wencaS (853)|23.6.2006 16:48
jak sem psal vyse, ja to vyzkousel jen v danixu nabootovanym z cd, ackoliv sem linux mel spusteny poprve, nebylo treba zadnych obstrukci. proste sem na nej 2x klik a otevrel se.

nicmene r0lZ na domovske strance ma nejake instrukce.

PgcEdit by mel mit opravneni zapisovat do adresare (nebo jak to spravne nazvat), protoze pri prvnim spusteni vytvori adresar "bin". dale je tam zminka o vytvoreni spustitelneho souboru: "chmod a+x PgcEdit". vice opravdu asi nepomuzu, neznam problematiku linuxu.

[quote=na domovske strance PgcEditu autor]Installation of PgcEdit (under Linux)

There is now a standalone executable for Linux. With this standalone, you don't need to have Tcl/Tk installed anymore. You may copy the executable in a directory (preferably somewhere in your path), then do "chmod a+x PgcEdit" to make it executable.

Note that the first time PgcEdit is run, it will create a "bin" directory in the same folder as PgcEdit.exe. Therefore, you need write permissions on the install folder, at least when PgcEdit is run for the first time, and when a new version is run for the first time.

To install a new version, just overwrite PgcEdit.exe with the new file. The bin directory will be updated automatically the first time the new version is run. [/quote]


PS: temi odkazy vyse lze stahnout vzdy nejaktualnejsi verzi. momentalne 7.3! (prepisuju stare verze novou se stejnym jmenem. nemam tam zas tolik mista na skladovani vsech verzi.)
vim, ze ve verzi 7.1.2 mel byt nejaky problem prave pod linuxem; tykal se okna nahledu (PgcEditPreview.exe.) novou verzi jsem tam uploadnul vcera 22.6. cca v 13:40, pokud si stahoval drive mas starsi verzi.


mno, moc sem ti asi nepomoh...

s autoren jsem v kontaktu, pokud bych znal konkretni problem jako nejaky chybovy hlasky, mohu se na nej obratit.

zkus to a popripade napis vice informaci.

diky.