Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Která 5.1 sluchátka jsou podle vás lepší?

Fantas! (3016)|28.4.2006 17:34
VYKASLAT NA TAKOVE KRAVINY! Kup si Koss porta pro = neni co resit! :-)
kirk (476)|28.4.2006 18:13
Fantas: hele, a umí tahle "tvoje" sluchátka 5.1 kanálů? Chcu 5.1 kvůli nočním "akcím".
TomK_tvf (38)|28.4.2006 23:15
Zalezi na co to chcete, pokud kvui poslechu DVD, tak berte kvalitni dvoukanalova sluchatka a poslouchejte pres DolbyHeadphones ci pod. - bezne umi SW DVD prehravace. Vysledny prostor je daleko presvedcivejsi nez vsechny 5.1 "sluchatka".
Fantas! (3016)|29.4.2006 01:10
[quote=TomK]Vysledny prostor je daleko presvedcivejsi nez vsechny 5.1 "sluchatka".[/quote]
----------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------- :-R :-R :-R :-R
kirk (476)|29.4.2006 18:10
TomK: Až na to, že ten tvůj podělaný Dolby Headphone pracuje jen s podělanými dvěma vstupními zvukovými kanály :-I Podle tebe asi 2 kanály znejí prostorověji než 6 samostatných, že? 9-) Dolby headphone jsem kdysi taky vyzkoušel, ale bral mě leda v době, kdy jsem měl doma k dispozici jen Dolby Surround Pro-Logic. Ty sluchátka bych chtěl využít i na hry s EAX zvukem.
Miuvek (858)|30.4.2006 01:21
kirk
Občas po papuli by neškodilo, bo si do ní moc nevidíš.
Chovej se slušně - máš vyjadřování ve stylu puberťáka - koneckonců čemu se divit, že...
Dotyčný ti dokonce vyká a snaží soudně poradit a možná neví, co jseš zač, tak se chovej slušně a adekvátně :((
clee (6592)|30.4.2006 01:31
kirk
ses proste postizenej, chces radu ale poradit si nenechas, "5.1" sluchatka sem zkousel a efekt je uplne stejnej jako stereo sluchadla se zapnutym nakym surround emulatorem, kdyz uz chces sluchatka tak si kup koss porta pro jak uz radil Fantas a ne tyhle chrastivy smejdy od geniusu, stejne bys prd poznal, tvoje zkusenosti s home audio koncej u plastovejch smecek od vietnamcu za dva litry, takze se prober 9-) 9-) 9-)
kirk (476)|30.4.2006 02:31
Clee: až na to, že mám nejnovější variantu dřevěných 5.1 geniusů :-I Za další: dal jsem odkazy na 3 různá sluchátka 3 různých výrobců. Stereo sluchátka nechcu, protože už jedny mám a stačí mi. A jaké jsou ty TEACy? Taky stojí za prd? Prostě si buď koupím 5.1 sluchátka, nebo nic. Luxusní stereosluchátka si kupovat nebudu.
clee (6592)|30.4.2006 02:43
to je uplne jedno jestli mas dreveny nebo plastovy geniusy porad je to ten nejlowendovejsi lowend, surround znamena okoli, prostor, takze surround ve sluchatkach je trosku nesmysl, nemyslis? kdyz uz chces poslouchat prostorovej zvuk tak vyzen vsechny z baraku nebo bytu a vohul si ty svy drevotrisky a nebabrej se nesmyslama jako 5.1 sluchatka, byl by si akorat zklamanej
kirk (476)|30.4.2006 02:54
Clee: Ok, dík za radu, tak na nákup těch sluchátek teda kašlu. Ale s tím co jsi tu napsal o tom, že se v případě tech dřevěných dvopásmových beden jedná o úplnej lowend se myslím tak úplně souhlasit nedá. I PetrJ si je koupil a je s nimi spokojen. Rozhodně hrají mnohem lépe než všechny ty různé jednopásmové plasťáky, co se prodávají jako součást všech těch "domácích kin vše v jednom"
kirk (476)|30.4.2006 03:02
Nevypadají snad nádherně? :-) :




clee (6592)|30.4.2006 04:13
mam ty starsi ve svetlejsim provedeni a sou hrozny, trafo zacalo brucet, surroundy sou sotva slyset, predni bedny jaksi kaslou na stredy, uz se nemuzu dockat az dostanu zpatky ty dynaudia 8-)
clee (6592)|30.4.2006 04:21
a kdyz ne tak koupim tyhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36480 a predni geniusy poslu dozadu misto tech mrnavejch smejdiku, aspon ze ten centr je docela slusnej
TomK_tvf (38)|30.4.2006 09:10
[quote=kirk]TomK: Až na to, že ten tvůj podělaný Dolby Headphone pracuje jen s podělanými dvěma vstupními zvukovými kanály :-I [/quote]
Nesmysl: DH (a napr. i SRS Headphone Surround) pracuje s 5.1 ci 6.1 vstupem a koduje je specialne pro sluchatkovy poslech.
Pro poslech DVD idealni. Pro hry na PC nepouzitelne, pokud nemate zvukovku s koderem Dolby Digital (nVidia MediaForce, ci nejnovejsi drahe Intely).
kirk (476)|30.4.2006 11:47
TomK: to není pravda, protože to pracuje se dvoukanálovým stereovýstupem, do kterého přichází speciálně upravený downmixovaný signál
clee (6592)|30.4.2006 16:46
[quote=kirk]TomK: to není pravda, protože to pracuje se dvoukanálovým stereovýstupem, do kterého přichází speciálně upravený downmixovaný signál[/quote]

coz je presne to co napsal TomK :-E