Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Type-1 DV files no ... extract the audio - virtualdub

snack (6)|10.8.2004 09:18
Z videokamery Sony som cez Ulead videostudio 7 stiahol video a uložil na disk. Potom som ho chcel spracovť cez virtual dub a pri importe videa mi vyhodil oznam: Avi import filter warning: Type-1 DV file detected. Type-1 DV files have video and audio combined into one stream, and virtualdub currently cannot extract the audio. Only the video stream will be aviable.
Ako docielim aby z vieokamery som to stiahol do formatu type-2 aby som to mohol dalej spracovat vo virtual dube. Na fore som zistil ze type-1 virualdub dokaze pracovat iba z typ-2 + Mainconcept DV kodekem. Da sa v ulead vidostudio7 nastavit aby to ukladal do type-2 ? (winDV som este neskusal) . Please help v akom programe sa to da stiahnut z kamery do type-2 (windv,pinacle...). dik za radu :BB:
stayman (12393)|10.8.2004 09:24
WinDV to vie !
1hroch (865)|11.8.2004 08:42
A nebo programek na prekonvertovani DV1 na DV2:

http://www.ulead.com/download/dvconverter/download.htm
snack (6)|13.8.2004 14:46
Chalani dik za pomoc: WinDV vie grabovať z kamery do type-1 a aj do type-2(treba si vybrat v nastavení). Program DVconverter vie zasa prekonvertovať z type-1 na type-2 a potom to môžem ďalej upraviť vo virtualdube. diky mate u mna magické oko (pivo + zelená) :BB:
MOJE (537)|13.8.2004 17:06
Nainštaluj si MAINCONCEPT DV CODEC do PC a VIRTUALDUB Ti prečíta v pohode aj ten DV Type 1.