Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hladam kameramana na svadbu...

krokodil (2)|26.4.2006 12:51
Viem, ze je to na poslednu chvilu, ale ak by bol niekto volny a byval niekde v okoli, nech mi posle SZ s jeho telefonnym cislom.
Je to pre jednu znamu, ktorej odovzdam tvoje cislo a ona ti zavola.
Dakujem

Termin: 6. maja 2006
Miesto: okres Malacky
pee.tr (1208)|27.4.2006 18:28
Ta to té známé rozmluv, v květnu (máji) se přece svatby nedělaji!
Krtek (1279)|28.4.2006 23:27
[quote=pee.tr]Ta to té známé rozmluv, v květnu (máji) se přece svatby nedělaji![/quote]

A to jsi slyšel kde ??
krokodil (2)|28.4.2006 23:58
Ziadna odozva, to ste vsetci zadani ??? :-(
Diablo (668)|29.4.2006 07:24
krokodil
Spíš nikdo není z okresu Malacky.


P.S.: Přemístím ti tenhle thread do sekce Kamery, tam chodí kameramani víc než do Pokecu. Sice neřešíš žádný technický problém, ale ostatní uživatelé snad prominou.



:-!!!
yozefb (684)|29.4.2006 10:59
[quote=krokodil]Ziadna odozva, to ste vsetci zadani ??? :-([/quote]

skor je problem s malackami. A to nie je v BA nikto volny ?
pee.tr (1208)|29.4.2006 11:33
Krtek
No klasika, takový přísloví či co myslím, aspoň u nás se snaží lidi stihnout svatby do konce dubna a pak až zase v červnu. Teď ti přesně asi neřeknu to přísloví, ale je to nějak: "svatba v máji - do roka máry"
Krtek (1279)|6.5.2006 09:27
[quote=pee.tr]Krtek
No klasika, takový přísloví či co myslím, aspoň u nás se snaží lidi stihnout svatby do konce dubna a pak až zase v červnu. Teď ti přesně asi neřeknu to přísloví, ale je to nějak: "svatba v máji - do roka máry"[/quote]

To přísloví je tak nějak. Většina lidí ale nechápe co tím je vlastně řečeno a kašlou na to...Tohle si někdo vymyslel. Pravda proč nemít svatbu v květnu je taková, že v minulých stoletích bylo zvykem mít hned po svatbě dítě. Jenže pokud byla svatba v květnu, tak se děti rodili v zimě a většinou umírali. Byla bída a mráz.
Neštěstí dnes už žijeme v 21 století, máme doma topení a hladem taky netrpíme. Lidi se běžně berou v květnu. Jen je jich trochu míň. Nevolá mi ne jeden termíd 10 lidí jako v červnu, ale třeba jen 5.
pee.tr (1208)|6.5.2006 11:35
Krtek
Hm, tak u nás to teda funguje. Kámoš má restauraci, kde se se svatbama dveře netrhnou - někdy i dvě za víkend, ale v květnu nikdy nic. Zrovna včera jsem se s ním o tom bavil.
denis (110)|13.6.2006 19:47
to krokodil:
brrr, dlho som tu nebol. tak mi treba.
ked zase budes dohadzovat svadbicku v ma a okoli, spomen si na mna. :-R