Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CW legalni karta + PHOENIX SS2 problem

david.lister (15)|10.8.2004 00:50
Koupil jsem si legalne czechlink. pouzivam ss2 a alt-dvb posledni 106 beta s pluginem cwcamemu 0.1.3. windows xp a drivery 4.2.11 krome skynet.dll to mam 4.2.8 kvuli motoru sg2100. protoze se mi nechtel s tema novejsima ovladacema ani pohnout. kdyz naladim ct1, v monitoru toho pluginu se mi zobrazi:

WR ERR SV(9805)

phoenix vypada ze mam v poradku, protoze treba pres crypto2002 v10 nactu stav karty i phoenixe OK. kartu jsem v tomto programu nemodifikoval. v nastveni pluginu jsem dal vsude krome czechlinku port 0. v czechlinku id 54 jsem dal com1 a dtr nechal na 0. furt to ale nebezi. nemusi se karta nejak aktivovat ?

dik za radu a pomoc
feedjo (87)|10.8.2004 11:06
Karta sa samozrejme musi aktivovat.. ked si ju kupil legalne, mal by si k nej dostat aj nejake dokumenty, ktore treba vyplnit a odoslat.. inak sa po mesiaci sekne..
Okrem toho treba kartu vlozit do nejakeho stoloveho prijimaca s podporou CW, ktory ju aktivuje. CWCamEmu ma soft bloker a preto sa na kartu nezapisuju ziadne veci len sa z nej citaju kluce na dekodovanie.
Po aktivacii je karta skusobne funkcna 1 mesiac a potom ju treba znova strcit do nejakeho stoloveho prijimaca (bez blokera).
Po opatovnom pouziti vo Phoenixe bude asi treba aj v channel properties zmenit ECM - tie skusobne (platia len mesiac) budu na prvom mieste ale uz nebudu platit - takze treba zmenit na druhe a to pri kazdom programe.

Aspon takto si to pamatam...
david.lister (15)|10.8.2004 13:30
dik za info, uz jsem se v tom zacal trosku orientovat. o te "papirove registraci" jsem edel, ale nevedel jsem ze ten cwcamemu je zaroven i blocker. mel jsem za to ze to je plnohodnotny softwareovy replace za ci modul. takze si ted musim sehnat nekoho, kdo ma normalni digital a u nej to aktivovat a potom to aktivovat jeste jednou po tom cca mesici. ted me napada, neni to "skoda" ? kdyz uz mam cistou kartu, neda se tam "neco" dohrat navic, co treba po aktivaci na czechlink uz nepujde tak snadno ?
feedjo (87)|10.8.2004 13:36
V tom sa moc neorientujem ale odporucim ine forum..
http://satelite.center.sk/
mozno sa tam dozvies viac..