Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

:-!!! TELETEXT WinFast TV2000XP Expert

gage (26)|9.8.2004 14:34
Jsem bezradný.Zkousel jsem vsechno co jsem na tomhle serveru vyčet a teletext mi stale nefunguje.Otevru teletext a objevi se jen sedive okno.Ovladace z cd;nejnovejsi ovladace z internetu-pouzival jsem doporucene verze softwaru,TV signál mam dost silny...Uz nevim jak dal.Zkousel jsem i aplikaci FLY2000TV ale ta mi vubec nenaladí zadne TV stanice
Ivo Mašek (10205)|9.8.2004 14:46
Všechno, cos tam nacpal smaž (odinstaluj) tak, aby mašina byla čistá, jako by tam žádná tv-karta nikdy nebyla a znovu nainstaluj TV2000Expert z CD (nejdříve vždy z CD - teprve, když ti to nebude fungovat, tak uninstalem tv-karty odinstalovat a nainstalovat nové ovladače / software - vyhni se ovladačům z února letošního roku).
Leadtek má zvláštnost v tom, že nemůžeš novými ovladači přebít ty původní - musíš vždy odinstalovat - v návodě to zdůrazňují).
Když to šlape mě, musí to přece šlapat i tobě.
Nebylo by od věci, mrknout na webové stránky, které jsou uvedeny pod čarou tohoto příspěvku.
gage (26)|9.8.2004 14:59
Na ty stranky jsem se dival a cetl jsem to tam.Smazal jsem software pak ovladace(mazal jsem i udaje o nastaveni v registrech).Pri startu Windows se mi hlasil novy hardware.Dal jsem storno.Nainstaloval jsem software i s ovladacema z CD znovu a teletext zase nic
Ivo Mašek (10205)|9.8.2004 15:37
To je divný. Něco děláš špatně.
Já ti teď k tomu nic neřeknu, protože za chvíli odjíždím na noční směnu. Zkus si s tím zatím pohrát.
Televize ti šlape v pohodě?
Ivo Mašek (10205)|10.8.2004 06:40
Jestli ti šlape televizní signál, a obraz je v pořádku, pak je chyba přímo v kartě.
Teletext se šíří přes stejný koax, jako televize. Žádné nastavení, speciálně pro teletext neexistuje. Buď jde, nebo nejde. Na kartě je vadný "dekodér", který z jedniček a nul vyrobí textový obraz. Pokud tedy vehementně trváš na funkčním teletextu, budeš muset tv-kartu reklamovat.
Tož, asi tak.
gage (26)|15.8.2004 00:08
No tak budu muset reklamovat.Taky jsem si vsimnul,ze kdyz jsem nainstaloval novy soft ZIP soubor ALL_WinFast PVR_40802,aplikace mi stejne ukazuje verzi 3.0.9.69 Philips MK3 series a to jak uz jsem rikal jsem totalne vycistil registry i HDD od moznych zbytku z predchozi verze