Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problém se střihem v Pinnacle

Seppi (3)|17.4.2006 13:26
Dobrý den, při stříhání v Pinnacle se mi objevil následující problém: po odstřižení videa se při přehrávání na časové ose objeví ve vymazané pasáži černá obrazovka a v pozadí je slyšet audio (čili vystřižený obraz zmizí, audio ne). Na tuto pasáž pak navazuje další sekvence, takže výsledný střih vypadá takhle: sekvence a, vystřižená sekvence b v podobě černá obrazovka + zvuk, sekvence c. Vůbec jsem nepřišel na to, jak se té černé zbavit, aby po sobě šly záběry plynule, v 15 min videu se to objevuje na dvou místech, zbytek se na sebe poskládal bez problému tak, jak jsem to nastříhal. Díky, Seppi :-?
mrtvolkar (84)|17.4.2006 20:47
Ahoj,
to co popisuješ, se děje, když máš při střihu zamknutou zvukovou stopu.
Seppi (3)|18.4.2006 11:39
Aho a díky za odpověď. Skutečně by to mohlo být ono, protože jinde zase běží obraz, který není synchronní se zvukem. Proč to ale zlobí jen na dvou místech a všude jinde je to v pořádku? A jak to odstraním? Díky Seppi :-E
mrtvolkar (84)|18.4.2006 19:45
Ahoj Seppi,
po natažení klipů do projektu si přepni na časovou osu. Na konci každé osy, ať už časové, zvukové.. najdeš na konci vlevo dvě ikony. Jedna je jako zámek. Když na ni klikneš, tak daná osa zšedne a tím je zamčená. Klikneš ještě jednou a osa se odemkne. Když pak stříháš.... tak se změny v zamčené ose neprojeví a tudíž zůstávají mezery mezi jednotlivými klipy.
Seppi (3)|19.4.2006 09:22
Díky moc za pomoc (ono se to rýmuje!), budu stříhat o víkendu a dám vědět, jestli to bylo ono. Seppi