Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 46

Téma: DVB Dream 1.1 beta 1 - test - aj pre Airstar 2

Je tu pravidelně Avatar uživatele Dreamer
    Registrace
    Feb 2005

[color=Red]DOLEZITE! Tato verzia je len na testovanie, obsahuje stale chyby a nesmie byt zverejnovana na verejnych forach a web strankach![/color]

[color=red]Info pre majitelov Airstar 2 - posledna verzia beta 5 by mala fungovat s kartou Airstar 2, testovane (nie mnou) ale niektore veci tam nemusia fungovat rovnako ako pri DVB-S kartach (Skystar 2).[/color]

Ja kartu Airstar 2 nemam, preto privitam ked to nejaky majitel AS2 otestuje (v buducnosti planujem kupit DVB-T kartu) - hlavne toto:

- multi recording (nahravanie vsetkych stacic do MPEG 2 suborov)
    - multi PIP (pozeranie akehokolvek poctu stanic naraz, musia byt na rovnakom transponderi/frekvencii)
    - Airstar 2 a Skystar 2 naraz na 1 obrazovke

Hlavne novinky novej verzie su:

- multi recording - nahravanie akehokolvek poctu stanic na rovnakom transponderi napr. do TS, MPG...

- multi PIP - zobrazenie akehokolvek poctu okien (obmedzene len vykonom PC, podla mojich testov ide (zatial) max. 10 okien), aj kodovane stanice, zvuk...

- auto-zap - automaticke prepinanie stanic, kazdych 8 sekund
    - novy channel list system
    - 'rozbalit'/'zvinut' vsetko v strome channel list-u

Beta verzie obsahuju program Eurekalog (nie spyware!) pre testovanie, ktory potrebuje autor, tento program je ale 'trial' a po 15 dnoch prestane fungovat cely DD. Aj dalsie beta verzie budu fungovat len 15 dni a moze nastat cas - niekolko dni - kedy DD vobec nepojde. Je to len upozornenie pre tych co chcu testovat. Finalna verizia tento program obsahovat nebude a bude plne funkcna a zadarmo - freeware.

Ked chcete testovat, mozete napisat autorovi, alebo mi poslat PM a ja vam poslem link kde si poslednu beta verziu mozete stiahnut, tento link ale nesmiete nikde sirit (viac hore), tiez vam poslem link na testovacie forum (phpBB)!

Po nainstalovani je pravdepodobne nutne restartovat pocitac.

Ked najdete chybu, napiste do testovacieho fora, do sekcie Bug Reports, najskor sa ale presvecte ci uz danu chybu niekto nehlasil, ked ano, pripiste svoj poznatok tam (ze mozete chybu potvrdit). Ked neviete (dobre) anglicky, mozete napisat aj tu, ked to bude nova chyba, ja ju posuniem dalej.

DVB Dream homepage - http://www.dvbdream.org/

Najnovsia verzia funguje aj s ovladacmi 4.2.8 ale ja som najviac testoval s ovl. 4.3.2, ked chcete pouzivat starsie ovladace, musite rozbalit subor b2c2_42x.dev z priecinka Devices a vybrat B2C2 4.2.x v menu > Options > Device. Beta 5 funguje aj s ovladacmi 4.4.0.
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Feb 2005

Vysla beta 6:

- added: Twinhan support
    - added: different icon for viewable scrambled channels
    - fixed: record problem on some channels like RTL 102.5
    - fixed: recording of radio channels
    - fixed: playback functions
    * You can delete viewable.ini and make your own viewable scrambled channel list by using "Viewable" menu item on ch.list right click menu
    * You can check beta testers forum "Done" section for other fixed bugs

Okrem toho:

- podpora (teoreticka, aj prakticka) 19 PIP okien + hlavne
    - opravene zatvaranie PIP okien prostrednym tl. mysi
    - upravene ovladanie pravym tl. a dvojklikom
    - bolo opravenych vela dalsich chyb...

Stale cakam ci niekto otestuje multi rec a pip na Airstar 2.

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

klidne otestuju ale jaksi nevim odkud tu betu stahnout

Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od clee
    klidne otestuju ale jaksi nevim odkud tu betu stahnout
    Lebo tu nie je, hore je napisane aj preco...

Ked chcete testovat, mozete napisat autorovi, alebo mi poslat PM a ja vam poslem link kde si poslednu beta verziu mozete stiahnut, tento link ale nesmiete nikde sirit (viac hore), tiez vam poslem link na testovacie forum (phpBB)!
    Poslem ti ho cez PM.

Registrace
    Feb 2005

Nove info:

Dozvedel som sa, od autora, ze DD bude podporovat multi PIP / multi nahravanie aj pre AS2, ale neviem ci uz aj beta 6 to podporuje.

SS2+AS2 pripadne ine kombinacie SS2 a AS2 by mali ist naraz na 1 obrazovke, viac info je tu:

http://www.skystar2.info/forum/read.php?1,215694,page=1

http://www.skystar2.info/xmb_forum/v...ad.php?tid=215

Registrace
    Mar 2004

jo dik, to sem nak prehlid tak stazeny to mam, ale nak nemuzu vykoumat jak to rochzchodit s airstarkou, nikde to tam nenabizi dvb-t profil pokud sem zas neco neprehlid

Registrace
    Feb 2005

jo dik, to sem nak prehlid tak stazeny to mam, ale nak nemuzu vykoumat jak to rochzchodit s airstarkou, nikde to tam nenabizi dvb-t profil pokud sem zas neco neprehlid
    S tym ti velmi nepomozem, AS2 nemam, ale je to vraj odskusane a malo by to ist. Mas ovladace 4.3.2 alebo 4.4.0? Pre SS2 su potrebne, tak asi aj pre AS2. Prejdi si este info hore, nech neskusam radit naslepo. Myslim ze treba este spustit subor ddreg.bat v DD dir.

Registrace
    Mar 2004

mam 4.3.2, zrada bude asi v tom ze pri vyberu satelitu pri instalaci nezobrazi to vokno polozku dvb-t europe, to sem vochcal tim ze sem vymazal jeden sat ze slozky transponders a nahradil ho prejmenovanym 4000.ini, vse vypada jak ma do ty doby dokud nechci naskenovat channels, pak vypise 0 channels found a koncime

Registrace
    Feb 2005

mam 4.3.2, zrada bude asi v tom ze pri vyberu satelitu pri instalaci nezobrazi to vokno polozku dvb-t europe, to sem vochcal tim ze sem vymazal jeden sat ze slozky transponders a nahradil ho prejmenovanym 4000.ini, vse vypada jak ma do ty doby dokud nechci naskenovat channels, pak vypise 0 channels found a koncime
    Presunul som tvoj prispevok v testovacom DD fore do sekcie "General", aby to bolo prehladnejsie, tam kde si to napisal sa riesi nieco ine.

AirStar 2 DVB-T must be working with B2C2 device. tested by X05.
    Toto napisal autor DD, takze to musi fungovat, mozes vyskusat kontaktovat X05, nie je registrovany v testovacom fore, takze mu skus poslat PM cez hlavne DD forum na http://www.dvbdream.org/ . Mozes mu poslat aj link na tvoj prispevok v testovacom fore, snad sa zaregistruje a mohli by ste vyriesit prip. problemy. Ja mam len SS2, takze viac pomoct nemozem. Este keby si nedostal odpoved skus poslat PM alebo mail autorovi (Rel).

Registrace
    Mar 2004

okej dik, napsal sem X05, dneska sem se v tom este vrtal ale nic nevykoumal

Registrace
    Feb 2005

Vysla beta 7, finalna verzia bude coskoro!

- scan improvements: speed & reliability
    - tuner detection dvb-t/s/c
    * more at "done" section in beta testers forum

Registrace
    Mar 2004

porad tam nejde vybrat dvb-t tuner, stejnou ochcavkou jako predtim sem se dostal tam kam predtim, naskenuju frekvenci, ale nenajde zadny programy...

Registrace
    Feb 2005

Hlada sa prekladatel pre cesky jazyk, ked ma niekto zaujem o aktualizaciu nech sa ozve mne alebo priamo autorovi (ale aj mne aby som vedel ze nemam dalej hladat). Dakujem.

Registrace
    Feb 2005

Cesky prekladatel najdeny.

Registrace
    Feb 2005

Vysla beta 8.

- opravenych mnoho chyb (viac na testovacom fore)
    - nove OSD
    - podpora DVB-T - Airstar 2 - multi-nahravanie a multi-PIP - odskusane

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: test dTest & test iDnes
    Od karfik v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 21-04-2012, 21:41
  2. DVB Dream 1.1 beta 1 - test
    Od Dreamer v sekci DVB-S
    Reakcí: 9