Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s WinDVD Creator

bandi01 (8)|8.8.2004 00:58
Ahoj Vsetkym....Mam nasledujuci problem s horeuvedenym programom.
Tento soft som dostal k tv karte TV@nywhere master. Pouzivam ho na zachytavanie videa z VHS do PC.
Ked ho nainstalujem tak ide v pohode az kym ho nevypnem.Ked ho spustim 2 krat a kliknem na Capture tak previev obrazovku mam namodralu a ked kliknem na nastavenie tal mi vypise nejaku chybu a vypne sa.
Ked ho odinstalijem a znava spustim ide zas,ale len do zavretia programu..
Po druhom spusteni sa to opakuje zas s tym chybovim hlasenim.Ak by mal niekto nejake skusenosti s WinDVD creatorom prosim napiste to sem...

All the best...
StD (8612)|8.8.2004 07:26
...a co tak tu chybovou hlášku opsat? :-R
bandi01 (8)|8.8.2004 09:52
Tak to chybove hlasenie je nasledovne:

WinDVD Creator has encountered a problem and needs to close.
We are sorry for the inconvenience.


Takze tak... :-(
StD (8612)|8.8.2004 10:51
Jestli nemáš, tak si stáhni Spybot Search&Destroy a použij položku Neplatné registry. To by ti mohlo napovědět, kde je chybička. To vypadá na to, že si "někam" ukládá nějaké dočasné soubory a při druhém startu je nedokáže najít, takže by "kdesi" mohla být špatně nastavená cesta (Path). Servus!

P.S. Jestli přes Google nenajdeš link na Spybot, tak ti ho sem dám v PO, mám ho v práci.
bandi01 (8)|8.8.2004 13:06
Ja som nainstaloval ten Spybot Search&Destroy ale neviem tam nikde najst polozku Neplatné registry inak som dal preskenovat cely system aj mi nieco opravoval ale vysledok ten isty...
StD (8612)|8.8.2004 13:31
Musíš si zapnout režim pro pokročilé a je to pod tlačítkem Nástroje.
bandi01 (8)|8.8.2004 15:37
Aku mas verziu?? Ja mam ver.1.3 Mam nastavene ovladanie pre pokrocile ale polozku nastroje som tam zial nenasiel...
StD (8612)|8.8.2004 18:20
Ich auch = 1.3. V levém šedivém sloupečku máš tlačítka Spybot Search&Destroy, Settings, Tools a Info & Licence v angličtině, nebo při zapnuté češtině: Spybot Search&Destroy, Nastavení, Nástroje a Info & Licence. Když stiskneš Tools/Nástroje, otevře se ti nové okno s ikonami (vlevo totéž v seznamu) a hledej Neplatné registry (ČJ) nebo System Internals (ENG).
bandi01 (8)|8.8.2004 22:20
Vdaka za obsirny popis.... Nasiel som to.Ja som mal nastaveny jazyk Slovak a tam je to polovica slovensky a pol england.Dal som si Cestinu a hned mi bolo vsetko jasne...
Dal som to prescanobat ale nenasiel ziadne neplatne...
Teraz taham nosiu verziu a som zvedavy ci to bude robit aj s tym.
Zatial sa maj. Dam ti vediet ako som s tym dopadol a vdaka za ochotu..

Ahoj
StD (8612)|9.8.2004 08:39
...no, nelze tvrdit, že by to mělo pomoci. Já tu tvou aplikaci neznám, klidně to může být jenom nějaký "vzorek" typu jednou spustit a dost. :-((
bandi01 (8)|9.8.2004 17:57
Ahoj StD... No nevim neviem,ked ten program som dostal k TV karte aj s reg.cislom ci to ma ist len raz a potom hov....o...
Ale nic to nemeni na situaci...V noci som stiahol WinDVD Creator2-ku a ta uz ide v pohode...
Problem je v tom ze ak nastavym PAL B po znovuspusteni je tam PAL D a preto je ten obraz blby namodro...V nastaveniach musim stale prepisat na PAL B a prave v jednicke pri nastaveniach mi vypisoval tu chybu...
V tejto dvojke mi to uz nevypisuje takze to mozem prepisat spet na PAL B po kazdom spusteni programu...Ale aj tak vdaka ze si sa so mnou trapil. :-) ..
Maj sa pekne inak si pisal ze si z Prahy ja som tam pracoval 9 mesiacov a v marci _v breznu_ som sa vratil domov na slovensko...

Takze este raz ahoj a dufam ze ta este uvydim tu na tvfreak.cz


ahoj
:BB:
StD (8612)|9.8.2004 18:18
:BB: ...ale "uvydim" je snad na 5 i v SR! Tak raději servus!
beatlesak (1)|2.8.2010 18:48
Hosi ako ste to vyriesili s tym DVD createrom ja furt ked ho zapnem a idem na capture tak mi vyhodi tu debilnu hlasku a vypne mi program! grrrrr
StD (8612)|2.8.2010 19:08
Vždyť ti to napsal v postu #11 (před 6 lety...) :OO