Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skystar2 Spatny signal

Marfat (2)|7.8.2004 22:16
Dobry den,
mam mensi problem nainstaloval jsem si kartu SS2 a vse fungovalo dobre sila signalu kolem 92% na Astra 19,2E pak jsem se chtel pokusit prejit na 28,2°E Astra, ale to se mi moc nezdarilo tak jsem se po case rozhodl to vratit zpet, ale at delam co delam nemuzu naladit dobry signal a nektere kanaly mi nejdou vubec napriklad Fasion TV, LIberty TV nebo nektere kanaly z MTV ( maji kolem 20%). JIne maji ale stale kolem tech 90 jako pred tim i vic. POkud se zamerim na tyto tak sice najdu lepsi signal, ale zase rozhodim ty ostatni. Nekdo mi rekl, ze by to mohlo byt zvlhlym kabelem (velke tlumeni), ale to by pak asi nesly nektere kanaly kolem tech 90. Nevite cim to muze byt ?

Mam parabolu 85 cm. SS2.

Dekuji za odpoved
pavelpt (2713)|8.8.2004 16:16
Zkontroluj jestli to náhodou není pásmy (Low Band, High Band), to by pak znamenalo, že konvertor nepřepíná.
Marfat (2)|8.8.2004 18:03
Je fakt, ze se to tyka hlavne vertiCal. Co se s tim da delat pokud je to ono? jde to nejak sw vyresit, a taky jak se to mohlo stat ?
pavelpt (2713)|8.8.2004 18:21
Pokazí se všechno, zkusit vyreklamovat, nyní jsou 2 roky záruky to je dost.
Anonymous (825)|8.8.2004 18:40
[quote=Marfat]Je fakt, ze se to tyka hlavne vertiCal. Co se s tim da delat pokud je to ono? jde to nejak sw vyresit, a taky jak se to mohlo stat ?[/quote]

Od někoho si půjč jiný konvertor a uvidíš jestli je to tím nebo ne.

Vadný LNB bys softwarově těžko řešil. :OO


:-!!!