Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ASUS My Cinema 7131 Dual problém

jirisimanovsky (2)|11.4.2006 20:52
cau chlapi koupil jsem tuhle kartu a nejde me v digitalu naladit NOVA, CT1, CT2, CT4 a CT4sport... Analog jde v pohode ale proste netusim proc se tyhle nenaladi.. Software jsem zkousel ten co u toho byl (Cyberlink PowerCinema) a alternativni ProgDVB a v obou to same. Antenu pouzivam ta co byla u toho (30cm prutovka) Bydlim na Praze 8 v Bohnicich ve 13.patre.. N strankach vyrobce jsem nasel update firmware ketry resi porblem s tim ze karta nenajde sparvne stanice ale pri pokusu o flash se vypise eror ktery podle starnek vyrobce znamena ze uz mam nejnovejsi vei a nepotrbuju tuhle... Tak fakt nevim jestli rkelamace nebo v tom je jen nejaka blbost.. tak porsim nekdo zkusenejsi poradte :BB: :-E

[code]http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=cs-cz&model=My%20Cinema%207131%20Dual[/code]
RDo (1)|31.3.2008 11:19
[QUOTE=jirisimanovsky;97081]cau chlapi koupil jsem tuhle kartu a nejde me v digitalu naladit NOVA, CT1, CT2, CT4 a CT4sport... Analog jde v pohode ale proste netusim proc se tyhle nenaladi.. Software jsem zkousel ten co u toho byl (Cyberlink PowerCinema) a alternativni ProgDVB a v obou to same. Antenu pouzivam ta co byla u toho (30cm prutovka) Bydlim na Praze 8 v Bohnicich ve 13.patre.. N strankach vyrobce jsem nasel update firmware ketry resi porblem s tim ze karta nenajde sparvne stanice ale pri pokusu o flash se vypise eror ktery podle starnek vyrobce znamena ze uz mam nejnovejsi vei a nepotrbuju tuhle... Tak fakt nevim jestli rkelamace nebo v tom je jen nejaka blbost.. tak porsim nekdo zkusenejsi poradte :BB: :-E

[code]http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=cs-cz&model=My%20Cinema%207131%20Dual[/code][/QUOTE]

Mam ted uplne ten samy problem a nevim co s nim?! Nejakou dobu to fungovalo dobre, ale potreboval jsem zformatovat harddisk. Nainstaloval jsem kartu znovu, a ted naladim pouze analog a v digitalu TV NOE, OCKO a Public Tv. Pls help. Diky