Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast 2000XP Expert - nastavení pro více uživatelů PC

martinf (3)|6.4.2006 17:23
Zdravím
Potřebuji poradit, jak WinFast PVR nastavit, aby měli všichni uživatelé PC naladěné stejné programy. Na PC je win XP prof. a uživatelé používají cestovní profily v síti se serverem Win 2003 SRV.
Instalaci a nastavení jsem udělal jako administrator. Po opětovném spuštění mám programy stejně naladěné. Ostatní uživatelé však nic naladěné nemají.
Díky
Saxel (2279)|6.4.2006 21:03
No vidíš. Zajímavá věc. To tady asi ještě nikdo neřešil. Takže to vezmi jako domácí úkol a hlavně se nakonec poděl s ostatními o své zkušenosti. \/
No nic ve zlým, ale fakt by mě to taky zajímalo.
Ivo Mašek (10205)|7.4.2006 06:20
Používá se VideoLAN, nebo aplikace ve WinFastPVR, NetMeeting. Ovšem problém je v tom, že některým to bezproblémově funguje a někteří to nemohli nikdy rozběhnout.
martinf (3)|7.4.2006 09:21
My používáme WinFastPVR a netuším, jak to nastavit. Vypadá to, že se nastavení programu ukládá někam do nastavení uživatele. Netušíte kam? Netušíte, zda se dá cesta k nastavení přesměrovat jinám?
Pokud by to šlo, mohlo by se to nastavit někam na C:, kde by to bylo přístupné všem uživatelům.
Doom (2331)|7.4.2006 10:31
nový verze PVR maj funkce Import a Export. když nepomůže nic jinýho, tak pod adminem, kde je telka naladěná, udělej export a ostatním uživatelům pak import kanálů.
vladoc (456)|7.4.2006 16:25
Funguje to tak, ako píše DoomHammer.
Po prepnutí na iného uživateľa TV kanály nie sú naladené.
Ak používame verzie PVR umožňujúce import kanálov, tak nie je čo riešiť. Funguje to spoľahlivo.
Doom (2331)|7.4.2006 16:27
[quote=martinf]My používáme WinFastPVR a netuším, jak to nastavit. Vypadá to, že se nastavení programu ukládá někam do nastavení uživatele. Netušíte kam? Netušíte, zda se dá cesta k nastavení přesměrovat jinám?
Pokud by to šlo, mohlo by se to nastavit někam na C:, kde by to bylo přístupné všem uživatelům.[/quote]

já mám takovej dojem, že naladění kanálů se ukládá do registrů ve windows, takže s přesněrováním asi bude problémek.
martinf (3)|7.4.2006 16:27
Novou verzi i ovladače jsem nahrál a udělám to dle vaší rady.
Díky
Doom (2331)|7.4.2006 16:27
paxe pochlub, ať jsme taky zas o něco chytřejší :BB: