Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

multimediální video adaptér

mildahilda (4)|4.4.2006 17:36
Mám problém s grafickou kartou a potřeboval bych poradit co s tím. Správce zařízení mi tvrdí, že multimediální video adaptér není správně nakofigurován. Jedná se o kartu WinFast TV2000XP Expert. Počítač rozpozná nový hardware jako multimediální video/zvukový adaptér a není možné "vnutit" mu ovladače pro tento tuner ani z instalačního cd ani stažená z netu. Existuje nějaký způsob jak donutit průvodce instalací hardwaru přijmout tyto ovladače? :-G
Ivo Mašek (10205)|4.4.2006 20:24
Spustit WinFastPVR.exe a provést instalaci aplikace. Nepřijmout podporu kodeků pro WMP_9. Restart PC. Windows najde potom hardware a bude chtít instalaci driverů. Zaškrtnout všechna políčka pro vyhledávání a "vyklikat" mu cestu. Provést instalaci. To se bude opakovat 2x, nebo 3x, dle verze OS.
Nepoužívat "pětkovou" verzi aplikace.
mildahilda (4)|5.4.2006 16:25
díky ale to samozřejmě nepomůže
pro všechny se stejným problém, je tu o tom dobrá diskuze
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=6433
Ivo Mašek (10205)|5.4.2006 18:18
Aha, takže další v "klubu". Teda mě nejde do hlavy, jak se toto může stát, a to ještě jen někomu. Co to vlastně způsobuje.
mildahilda (4)|5.4.2006 18:40
poté co jsem pročetl celou diskuzi na kterou jsem tady uváděl ten link, tak bych řekl, že velmi pravděpodobná varianta je vada paměti eeprom. :-G
Ivo Mašek (10205)|5.4.2006 18:49
To ne. Těm klukům to normálně šlo. Až najednou.
Jinak špatně naprogramovaná paměť by nefungovala od začátku. Tam něco vlezlo, otázkou je, co to způsobilo, a odkud došlo k přepsání. A jakým způsobem. protože přepsat epromku není tak jednoduchý - takhle něčím na dálku.
my v práci nahráváme paměti. Buď RAM, což je přímo posílaný program do jednotky, kde RAM je., a EPROM, což se musí vyndat paměť, dát do mazátka (zhruba na 20 min.), potom zasunout do příslušného slotu v programovátku, nastavit atributy, a z PC poslat příslušný program.