Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hauppauge WinTV HVR-1300

Sodovka (3)|3.4.2006 14:37
Ahoj,máte někdo prosím zkušenosti s touto kartou? Píšou že má HW encode,leč vzhledem k ceně mi to přijde dost divný.Jinak má vůbec cenu koupit něco s HW podporou? Mám Athlona 2500,G RAM,grafika 5900SP,jakou to má vůbec celkově výhodu? Díky A.
slo (227)|3.4.2006 21:50
Co se ti na tom zdá divnýho? HW encoder to má a je to fajna karta. Hauppauge je slušná firma. Mám od nich DEC 2000T a spokojenost. Když mi nedávno zkolabovala jiná karta s HW encoderem, chtěl jsem koupit zrovna tuhle. Reklamaci mi vyřídili výměnou za stejný model, tak až příště ...
jedla (23)|7.4.2006 17:10
Tohle je suprova karta, imho hauppage dela jedny z nej tuneru. Hodne s nima pracuju a nemuzu si vynachvalit. Nejvetsi zklamani je pro me pinnacle.
Nasty_tvf (568)|7.4.2006 18:05
HW enkodér má tahle karta kvůli analogu, protože je obojetná - jak DVB-T, tak i analogová. Jestli chceš nahrávat jen DVB-T, tak HW enkodér nepotřebuješ, pro analog samozřejmě jo. Sice tam nějak píšou cosi jako [quote]Record digital TV to your PC's hard disk using high quality hardware MPEG-2[/quote] - ale to mi nějak nedává smysl, když už to z DVB jednou mpeg2 je 9-) .
Ale jinak z vlastní zkušenosti s analogovou hauppauge s hw enkodérem (pvr 250) nemůžu proti hauppauge mít celkem žádný křivý slovo , jen na digital bych ale asi znovu airstara. Hybrida bych se možná trochu bál - jak je to s jiným sw (u DVBVieweru například vyjmenovaná není, tak jestli s ním bude chodit?) atd.
fufik (35)|8.4.2006 00:11
Karta s DVBViewerem chodí naprosto bez problémů,mám HVR-1100,bez HW encoderu.V počítači mám ještě kartu DXR3,tedy hardwarový dekodér,má vynikající televizní výstup a zátěž procesoru znatelně klesla,je tak 5 %.Nelituji koupě,opravdu slušná karta.
Sodovka (3)|10.4.2006 17:31
Takže,jsem v Praze,takže mám jít asi radši do pouze DVB=T karty,co třeba AVer TV-DVB-T 777,jediná karta u který jsem našel 16:9,mam takovou bednu.... Uměj to i ostatní?
Nasty_tvf (568)|10.4.2006 18:44
16:9 by snad měla umět uložit každá DVB-T karta, pokud je tak vysíláno a pokud se to tedy nesnaží nějak enkódovat, ale jen uloží ts
Atkins (447)|12.4.2006 07:54
HW encoder to ma ale prirozene jen pro analogovou cast, dale, originalni aplikace jde velmi ztuha, je to line a nelibi s mi to, analogova cast bezi velmi dobre s programy tretich stran - zkousel jsem velmi kvalitni ATV2000, analogove radio rovnez v pohode, digitalni cast ma opet malo citlivy tuner, zadny "kus dratu" se v Libni nekonal, az poradny kus anteny - da se rici, ze karta [s vyhradami] splnuje svuj cil - vyhodou je S-Video vstup.
Geeker (1)|13.7.2006 13:55
Nevi nekdo jake max rozliseni zvlada 1300?
slo (227)|13.7.2006 14:14
[quote=Geeker]Nevi nekdo jake max rozliseni zvlada 1300?[/quote] http://www.hauppauge.de/pages/products/data_hvr1300.html