Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 13 z 13 PrvníPrvní ... 3111213
Zobrazené výsledky: 181 až 183 z 183

Téma: WinFast PVR - aplikace

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Dnes už tv kartu nevlastním, a nemám již ani OS Win98. Takže ukázky ber jako směr, kde co hledat.
    Já vlastnil Leadtek Expert a ten se zobrazoval zde (příloha č. 1)
    Ve správci zařízení si klikneš na příslušné zařízení a objeví se ti menu, kde máš i možnost stažení nového souburu (nebo tak nějak se to jmenuje). Buď ho necháš hledat (ve svém PC), a nebo víš (a to bys měl), kde ho máš a nasměruješ se tam. Soubory *exe si umí cestu najít sami (ne vždy !! - nutno jim pak "cestu vydláždit")
    Pak jsem ještě vlastnil tv kartu Jetway, a návod na instalaci driverů apod. je zde http://masek.webzdarma.cz/Jetway/update.html
    Berte to jako vzor! (já to neumím lépe popsat, respektivě to nějak přesně ten postup napsat.)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: televize6.jpg 
Zobrazení: 154 
Velikost: 110.1 KB 
ID: 7446  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Tak díky, tam na jediném místě jsem hledal a nenašel ... teď už jsem je našel .. tak je zkusím zaktualizovat ...

// Pozice přehrávání se zpravila barvy ne ale to asi bude zásuvkou .. už takhle mám přes zásuvku pouze TV Novu ...

///TAK UŽ NEVÍM .. NAJEDNOU JE VŠE JAK MÁ BÝT
    Naposledy upraveno uživatelem Holi-cz: 20-10-2010 v 16:23

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Hele ... dřív jsem se tím nezabýval ale teď už to potřebuji ... Když jsem psal, že nejde tlumit (normálně ukazuješ že se tlumí, ale zvuk stejný...) ... padla rada ať přeinstaluju WinFast na verzi 3 a aktualizuji ovladače .. vše mám a stále nejde

Strana 13 z 13 PrvníPrvní ... 3111213

Podobná témata

1. WinFast PVR2 - aplikace
    Od vladoc v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 881
    Poslední příspěvek: 26-02-2019, 19:18
  2. Aplikace efektu
    Od pavelfrc v sekci Editace videa
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 20:12
  3. Winfast tv xp expert aplikace