Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 13 PrvníPrvní ... 910111213 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 183

Téma: WinFast PVR - aplikace

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Tak mi odpověděli z czechcomputer.cz "Tato karta PVR2000 nepodporuje širokoúhlé rozlišení" . No tak já si počkám na spuštění dig.vysílání a koupím jinou kartu, která má podporu wide monitorů
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ja s tim nemam zadny problem, pouzivam posledni dostupnou verzi na Vista x64 a normalne to prepina mezi 4:3 a 16:9.
    Konkretne v
    16:9 je obraz na plnou sirku obrazovky (rozliseni obrazovky 2560*1600) s pruhy nahore/dole
    4:3 je obraz na plnou vysku obrazovky s pruhy po stranach,

nikde jsem nic nenastavoval, mam default instalaci, jedine co jsem udelal, bylo naladeni kanalu DVB-T na DTV200H

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

to: Jarda Hlávka
    Problém se širokoúhlým vysíláním a PVR jsem řešil taky, bohužel jediný způsob jak si užít widescreen bez pruhů a deformací je použít jiný sw na obsluhu tuneru. Já přešel na ChrisTV, který si poradí s většinou karet a umí funkci "zoom" (čili odstranění pruhů) a má podstatně více možností nastavení než PVR. Bohužel, není zdarma Možná by se našel i nějaký freeware, který by zoom zvládl...

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

zkuste DScaler. mě se v něm povedlo kartu částečně rozjet, ale neměl jsem moc čas na pokusy, tak jsem se vrátil k PVR

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Díky moc DScaler zatím super, má automatickou detekci, takže když přepnu např. ČT1 a NOVA, tak se to po chvilce změní dle vysílání, není to roztažené, orámované. Akorát to ještě doladím a je po starostech. Konečně využiji WIDE monitor, dobří lidé v této republice ještě nevymřeli

Registrace
    Mar 2004

paráda. měl jsi s rozjetím DScaleru nějaké problémy nebo se chytil hned?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Naběhlo to hned, nastavil jsem PAL-D a czech frequency, jemné doladění nechám na víkend, pak jsem to vypnul a zapnul a nešel zvuk, provedl jsem znovu detekci a naběhlo to, doufám, že to vydrží. Co je super, že je to i v češtině. Nevím jak půjde nahrávat na to si spíše nechám PVR abych mohl využívat hardwarový kodek.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dobrý den.
    Potřeboval bych poradit, mám docela vážný problém s touto aplikací. Kartu mám Leadtek WinFast TV2000XP expert a zvukově propojenou s SB Audigy 2 zs.
    Stává se mi, docela často že přestane úplně fungovat zvuk. Pomůže až obnovení celého systému ze zálohy co má, jenže to mě už docela nebaví když to musím dělat skoro týden co týden.Po obnovení aplikace funguje jak má. Zvuk je v pořádku, jen musím na každém kanále stále přepínat zvukové normy, ale to mi nevadí. Jenže pak zapnu PC a zvuk z TV nikde. Ať si hraji s nastavením jak si hraji,i když je to nastavené stejně jako po obnovení ze zálohy kdy zvuk fungoval, zvuk nechce jít. Zkusil jsem i aplikaci komplet odinstalovat a nainstalovat, zkusil jsem i PVR2, ale stále to samé.
    Verzi PVR nevím kterou mám, ale vím že jsem tady jednou u pana Maška odkaz na jeho stránky kde je "super" verze i s ovladači a tu používám.
    Prosím, nevíte s tím někdo poradit?

Registrace
    Mar 2004

nepomohly by jiné ovladače pro Audigy? creative má docela zálibu ve vydávání zabugovaných driverů.
    kamarád měl problémy se zk SB Live! - v nepravidelných intervalech mu selhávalo nahrávání zvuku a pomohly jiné ovladače
    Naposledy upraveno uživatelem Doom: 20-10-2007 v 09:44

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

SirAnthony: Asi před rokem jsem řešil podobné problémy kombinace TV2000XP Experta a SB Audigy. Nejlepších výsledků jsem tehdy dosáhl s PVR verze 3.0.10.85 (v jiných případech osvědčená verze 3.0.10.20 byla s Audigy nepoužitelná). Teď už mám jiné PC, takže nemůžu posoudit, jestli ještě v nových verzích PVR2 přetrvává problém nebo ne. Vyzkoušej tu PVR 3.0.10.85 nebo vyměň zvukovku. Pokud bys nemohl uvedenou verzi sehnat, mám jí ještě na disku.
    Tady jsem našel loňský příspěvek: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...40i#post116340

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To DOOM:
    To už jsem také samozřejmě zkoušel, ale opět bez výsledku.
    To Saxel:
    No jinou zvukovku.... To jedině zkusit na integrovanou, ale to je pro mě dost nepraktický. Musel bych pak za běhu zakazovat/povolovat jednu nebo druhou zvukovku. Zkusil bych spíš jak píšeš o té verzi. Tuto verzi jsem našel opět u pana Maška, tak jí zkusím a hned pak napíšu jak jsem dopadl.
    Díky za TIP

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak bohužel, ale ani tato 3.0.10.85 verze nepomohlo a jsem stále bez zvuku.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Jakou máš verzi ovladačů WinFast?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

WinFast TV2000 XP Expert WDM Crossbar 4.0.107.3204 28.62005
    WinFast TV2000 XP Expert Video Capture 4.0.107.3204 28.6.2005
    WinFast TV2000 XP Expert WDM TVTuner 4.0.107.3204 28.6.2005