Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Womble MPEG Video Wizard DVD

Kryl (18)|31.3.2006 19:59
Nazdarek.
Nahravam serial z televize na Pioneer DVR-433H tedy na HDD coz je vzdy asi 40 minut. Pak to vypalim na RWcko a pranesu do pocitace. Je to asi moc slozite ale v to neni problem. Kdyz to natahnu do Video Wizardu jsou tem tri slozky tedy VTS_01_1; VTS_01_2; VTS_01_3. Pretahnu je do Time Line a srazim k sobe a tady je ten problem. Mezi spojenim je vzdy kousek hlucheho mista. Nebo to trochu preskoci. Nevite jak se to da udelat aby to bylo plynule? Na tom DVD co ho kopiruju do pocitace je to plynule. Co delam za chybu? Diky za vsechny rady a odpovedi.
Foolproof (2713)|31.3.2006 21:11
Zkusit funkci join v MPEG2CUT2 .
SS2CZ (874)|1.4.2006 06:58
Kryl
Zkus zvětšit - zoom u Time Line a zkontroluj jestli ti to navazuje přesně.
Kryl (18)|1.4.2006 10:32
Diky za rady ale bohuzel to nepomohlo. Tim ze jsem dal zvetsit zoom se to hluche misto jen posunulo. Je skoda ze to nezobrazuje jen jeden soubor traba jako v Ulead Video Studio ale ten je zase moc slozitej a neda se to ulozit bez komprese. Dik i tak.
Šány (0)|1.4.2006 11:24
[quote=Kryl]Diky za rady ale bohuzel to nepomohlo. Tim ze jsem dal zvetsit zoom se to hluche misto jen posunulo. Je skoda ze to nezobrazuje jen jeden soubor traba jako v Ulead Video Studio ale ten je zase moc slozitej a neda se to ulozit bez komprese. Dik i tak.[/quote]


Zdar,
zkus to přes sebe přetáhnout, myslím ty voby. Ukáže se ti tam takovej přechod v podobě obdélníčku a pak by to mělo být OK.
Šány
Kryl (18)|1.4.2006 11:51
Ono me to nepusti prez sebe to pretahnout. Jde to dorazit k sobe ale to tam dela to hluche misto. Dik i tak.
SS2CZ (874)|1.4.2006 14:19
Kryl
Moc dobře ti nerozumím,kolik máš nahraných souborů?Jestli máš 3díly v mpeg2 tak je nejdříve spoj bez rokemprese v Womble a teprve pak načti znovu a dělej DVD.Nebo si každý díl udělej zvlášť jako DVD a spoj do jednoho DVD Shrinkem jako titul 1,2,3.Nebo si to ve Womble jenom demuxni a DVD si udělej v IfoEditu.Těch možností je spousta.
Kryl (18)|1.4.2006 14:30
Asi jsem to blbe napsal. Nejde o spojeni nekolika dilu serialu. Jde o to ze kdyz ten jeden dil natahnu do MPEG Video Wizard tak se mi v levo nahore v Project ukazou tri ikony nebo miniatury tedy VTS_01_1; VTS_01_2;VTS-01_3. Kdyz je pretahnu do Time Line Musim je pak k sobe srazit jinak je mezi nima mezera. No a prave tam co na sebe navazujou je to ukazano v ruznych barvach tam me to dela ty hluchy mista. Uz jsem zkousel vse mozne ale ty hluchy jsou tam stale. Nevim vazne co s tim. Jak eikam zkousel jsem to v Ulead Video Studio 10 Tam mi to ukazuje jen jeden soubor co se pretahuje do Time Line ale tan program je na ovladani slozitej a navic nejde to ulozit bez komprimace.Tak snad jsem to napsal trochu srozumitelneji. Dik.
SS2CZ (874)|1.4.2006 14:53
Kryl
Asi to špatně chápeš,včera jsem si ho nainstaloval a zkoušel DVD s menu a myslím,že stačí načíst vstupní soubor a odklikat DVD a hotovo. Ty VTS jsou standardní VOBy rozdělený na velikost jaká má být.S těma se už nic nedělá.Nevím,jestli máš nestandardní rozlišení tak počítej s rekompresí je to vidět-červená/modrá.Nejjednoduší by bylo kdyby jsi si to demuxnul ve Womble a v něm udělat je zvuk do Ac3 a pak složil i IfoEditu.
Kryl (18)|1.4.2006 15:06
Asi to tak je Vyzkousim jak mi radis. Vkazdym pripade moc diky.