Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 35

Téma: Speciální DVB-T obchůdek

Je tu občas Avatar uživatele Radeq
    Registrace
    Mar 2004

Možná to sem nepatří, možná mě s tím pošlete někam (a možná taky ne), ale zabývám se DVB-T technologií už asi třetí rok a vždycky mě štvalo, že se ty věci prostě u nás nedaj sehnat (nebo daj, ale buď není výběr nebo je šíleně draho, nejčastějc pak oboje). Doufal jsem, že se to časem zlepší, ale dosud se tak nestalo, a tak jsem dostal dost šílenej nápad založit vlastní e-shop s DVB-T technikou. Je jasný, že za současnýho stavu může něco takovýho udělat fakt jenom nadšenec, což teda asi jsem . Aby bylo jasno, nikomu nic nevnucuju, jen jsem chtěl, abyste věděli, že něco takovýho už existuje. Adresa je http://DVBTshop.net
    Pokud byste něco od DVB-T marně sháněli nebo měli poznámky i k obsahu, díky za námět. Radeq.

Vzkaz pro Mika: Jestli myslíš, že to je hnusná reklama (a ještě k tomu neplacená), máš asi pravdu, ale na banner zatím fakt nemám, možná časem. Jediný co jsem do toho vrazil je poplatek za doménu (tj. asi 3 kila). Data mám u kámoše, shop jsem si udělal sám, a kromě toho samozřejmě ještě pracuju.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Tak si vem na ten reklamní baner půjčku

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

stranka v pohode, jen by to chtelo vic info ke kazdymu pristroji

Registrace
    Mar 2004

clee: Jo jo, o tom vim, delam na tabulce jednotlivych parametru a moznosti porovnavani rozdilu u nekolika pristroju a odkazech na stranky vyrobce. Zatim to resim dotazem. Pokud info vim, odpovidam hned.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

A proč je to tak drahý ??? Takový předražený krámy !!! neni to trestnej čin spekulace ? Nedávno ukazovali v TV případ kdy nějakej nemakačenko prodával nějaký pérka do zapalovačů a cívky do traktorů za přemrštěný ceny a dostal 8let ve II. a zaplacení v celém rozsahu.

Jinak jak dlouho máš DIČ, chtěl sem si tě nechat zjistit na živnostenským úřadě a zatím nic.

Doufám že ten odkaz sám smažeš

Je tu pravidelně Avatar uživatele ViKinG
    Registrace
    Mar 2004

Bullback: no tak ty fušuješ už i do práva??? TČ spekulace je jako co??? 8 let... to by ty zákazníky musel navrch ještě vraždit !!!
    a vůbec ty bys mohl dostat cenu za napsání dnešní největší hlouposti a kdoví jestli bys neměl kompletní sbírku.
    taky doufám že ten svůj příspěvek smažeš, možná není ten Radeq(ův) příspěvek úplně košer, ale to je věc admina a ne tvoje... a na živnostňáku radši nic nezkoumej nebo ze sebe uděláš trubku i tam.

Registrace
    Mar 2004

Bullback: Živnosťák a DIČ mám od roku 1995, a že ho nemůžeš najít je jen tvůj problém (nebo serverů, kde to hledáš). Ceny jsou jaký jsou. Jak už jsem řek, nikomu nic nenutím.
    Každopádně moc nechápu proč tady takhle (s prominutím) bliješ. Vidím jen dvě možnosti, buď jsi od konkurence nebo máš nějakej duševní problém. Tipnul bych si to druhý, takže ti přeju hodný sestřičky a brzký uzdravení .

4All: Vidím, že jsem si zbytečně dělal starosti. Když tady můžou být i Bullbackovy zvratky, ostatní příspěvky už můžou být vždy jen lepší.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od ViKinG
    Bullback: no tak ty fušuješ už i do práva??? TČ spekulace je jako co??? 8 let... to by ty zákazníky musel navrch ještě vraždit !!!
    a vůbec ty bys mohl dostat cenu za napsání dnešní největší hlouposti a kdoví jestli bys neměl kompletní sbírku.
    taky doufám že ten svůj příspěvek smažeš, možná není ten Radeq(ův) příspěvek úplně košer, ale to je věc admina a ne tvoje... a na živnostňáku radši nic nezkoumej nebo ze sebe uděláš trubku i tam.
    , copak, máš hodně času žejo O těch hloupostech bych bejt tebou pomlčel, podívej se taky jednou na Ty tvoje \/ mazanice, mnohdy to nejde přečíst ale hádat se o absolutním absolutnu sem se s tebou nepřišel.
    Nevím na co v Tv zíráš ale některý firmy si přejou jak zákazník bude zboží vystavovat, za jakou cenu prodávat, že je volná tvorba cen platí jen mimo dohody, ale o to vůbec nešlo, že, čekal jsem že se ozve někdo méně inteligentnější, no nic ...

Jak už jsem řek, nikomu nic nenutím.
    Heleď se fešáku, tady není žádný inzertní oddělení reklamy, máš to napsaný všudemožně na tomto serveru, na nějaký Tvoje bláboly o DVB-T tecnologii ti se*re bílej tesák, jednou sou tu pravidla tak se jich drž. To by se ti líbilo bezpracně okrádat lidi a ještě mít zdarnma reklamu že jo ??? Tak na to zapomeň, jesli nechceš makat se svým vzděláním a chceš se zabývat prostým vexlem tak si zaplať.
    Jenom si představ jak by to tady vypadalo kdyby si sem dal reklamu každej, to bys s tím předraženým haraburdím byl v pěkný prde*li.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Ač není DVB-T zrovna moje hobby, tak se musí uznat, že ceny zase nemá autor příspěvku nijak šílený (oproti třeba tomuto: http://home.tiscali.cz/datacomp/start.htm)

Je tu pravidelně Avatar uživatele ViKinG
    Registrace
    Mar 2004

Bullback: o můj volnej čas se nestarej, do toho ti nic neni... na svoje příspěvky se dívám často a někdy ani nevěřím že jsem je psal já... na druhé straně se snažím aby bláboly zůstaly výhradně v Pokecu(což se ne vždy podaří).
    Ale když si vycucáš z prstu zbrusu novej trestnej čin a ještě si za něj dosadíš takovouhle nesmyslnou pálku tak se nediv, že si z tebe budou ostatní dělat srandu. Ne nadarmo se říká "drž se ševče svého kopyta", ale čeho se přidržíš ty, to je záhada .

Registrace
    Mar 2004

Bullback: Aha, tak že by přecejen za a.) bylo správně?
    Btw. co se týče pravidel, o inzerci či reklamě jsem tam, ať čtu jak čtu, nic nenašel, zato jsem tam našel:
    Zdržte se vulgárních výrazů a nechte si je k jiné příležitosti.
    Takže se prober, a jestli se chceš jen hádat, do diskusního fóra nechoď. Diskuse totiž není hádka, ale chápu, že asi nebude tak jednoduchý ti to vysvětlit (pokud ti to nevysvětlili do 5 let rodiče, teď když už bohužel umíš i psát a částečně i číst je na to pozdě), takže v rámci dalšího bodu pravidel už fakt dál nereaguju ať si tady nadáváš na co chceš. Howgh.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

ViKinG> Hodně lidí tu na fóru si nahrávali majora Zemana a určitě někteří jsou deformovaní jeho ideologií a právním prostředím. Za bezpracný zisk, obohacení na úkor pracujících a za spekulaci je těch 8 let ještě málo. V 31 dílu MZ by to určitě bylo 15 let v Jáchymově.
    Proto mě dost se*ou dramaturgové v ČT1 a v Primě, že znovu vytáhli takové pokřiveniny jako je MZ a pak se divíme, že ti jednodušší spoluobčané si to berou jako současnou realitu. Stejně tak vysílání pro naše děti, kde se to hemží oslovením "soudruhu učiteli", "pionýre" (nějaká kravina ze včerejška).

Radeq> Nenech se odradit, jseš skutečně jedinej, co soustředil informace o přijímačích TV terrestrial. Připomíná mi to stránky Neffa o foťácích. Ale myslím, že to pro tebe bude jen dost práce, nezaplacené marží z prodeje přístrojů. Asi těžko budeš konkurovat velkým firmám co to kupují na vagony s příslušnou slevou - viz asi nejprodávanější Hauppauge DEC 2000t u Alzasoftu. Předpokládám, že každý využije tvé informace, vybere si přístroj a ve vyhledávači si najde levnější firmu. Ale i tak ti přeju úspěch. Ty stránky jsou dost dobrý.

Pikousík

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Majora Zemana nech na pokoji, protože o tý době víš velký hovno a seš akorát masírovanej nějakou Havlovsko-Rumlovskou klikou, která si hraje na třetí odboj a ve skutečnosti je to akorát banda konfidentů...

Registrace
    Mar 2004

Pikousik: Díky moc za podporu. Kdyby ty moje 3 stovky za doménu, který se mi btw. už několikrát vrátily, + moje práce na stránkách, která mě fakt dost baví (jen škoda, že není víc času), přispěly jen k tomu, aby prodejci nenabízeli DVB-T věci s 50-100% marží (a i takový případy jsem viděl), budu fakt hodně spokojenej.
    S molochama typu Alzasoft, který maj domluvený jiný nákupní ceny než běžnej smrtelník (a můžou bejt teda levnější i kdybych měl marže 0%) pochopitelně závodit nemůžu a nehodlám.
    Možná jsem idealista, ale věřím, že se občas najde někdo, kdo bude chtít kromě zboží i radu, osobní zkušenost či konzultaci (jasně, to asi nebude případ lidí z tohohle fóra). Díky úzký specializaci, kterou si dneska málokdo může dovolit, jsem totiž dostatečně "in" (otestoval jsem osobně zatím cca 10-15 přístrojů), což je super, prostě mě to baví, ale jak už mi radil Bullback, chci se se svým vzděláním živit něčím jiným a ne kšeftem, což taky dělám, jak jsem taky napsal (a jak Bullback zapomněl přečíst).
    Btw. DEC-2000T je hodně prodejnej mezi počítačovou veřejností u počítačových prodejců. Drtivou většinu mýho sortimentu tvoří set-top boxy, tj. obyč. "krabičky" k televizi, který jsem nikde levnějc nenašel. Pokud vy jo, díky za informaci, aspoň se ten trh konečně trochu rozhýbe .

Je tu pravidelně Avatar uživatele Atkins
    Registrace
    Mar 2004

Myslim, ze to je velice dobry pocin, treba ve srovnani s "Digitaltv.cz", jen tak dal a vydrzet. Zda se mi, ze jsem na strankach nezaregistroval produkty Technotrend.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Specialni kamera (vysoka citlivost)
    Od ccdkamera v sekci Videokamery
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 26-07-2009, 19:32
  2. speciální efekty v ADOBE PREMIERE PRO 2.0
    Od daiman v sekci Editace videa
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 17-09-2008, 15:49
  3. Prográmek na speciální efekty