Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak opravit film?

Janke (80)|27.3.2006 19:09
Pomocí DVD Fab jsem si rozdělil L.O.T.R. Návrat krále na 2 DVD, v pohodě jsem to vypálil (mechanika ASUS DRW-1604P, Média Verbatim) Při přehrávání 1. DVD na stolním přehrávači jsem zjistil, že se film v jedné části trhne, pustil jsem si tu samu část na PC z HDD odku jsem to pálil a vše bylo OK. Říkám fajn možná jsem to vypálil na nějaký zmetek, 12 kč mě nazabije vypálím to znova. Vypálil jsem to znova, ale ten samý problém se objevil znova.
Je nějaký soft. který by ten film opravil, aby ho bez problémů zchroupnul i stolní přehrávač ?

Díky za odpovědi.
leo (345)|28.3.2006 01:08
Někde jsem četl, že toto DVD je problematické v místě přechodu z jedné vrstvy do druhé. Koukni se, zda je to opravdu to místo. Pak by možná pomohlo rozdělit to v Shrinku (umí to dělit v jemnějších krocích než DVDFab), třeba se trefíš do přechodu vrstev přesně.
Janke (80)|28.3.2006 08:56
a neprojevilo by se to už při přehrávání ripu na PC ?
leo (345)|28.3.2006 10:59
Jak jsi se sám přesvědčil, tak softwarový přehrávač to přehraje v pořádku (přece jen jsou softwarové přehrávače robustnější a odolnější k chybám než některé stolní přístroje). Je ten bod rozdělení opravdu přechod do druhé vrstvy?
TomV (109)|29.3.2006 00:30
[quote=leo]Někde jsem četl, že toto DVD je problematické v místě přechodu z jedné vrstvy do druhé. Koukni se, zda je to opravdu to místo. Pak by možná pomohlo rozdělit to v Shrinku (umí to dělit v jemnějších krocích než DVDFab), třeba se trefíš do přechodu vrstev přesně.[/quote]
Dá se přejít na druhou vrstvu uvnitř buňky, nebo začíná na nové vrstvě novou ? Podle toho by se dalo snadno ošetřit to dělení...
stayman (12393)|29.3.2006 11:13
Skontroluj si LayerBreak v PgcEdite...