Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WF TV 2000 Expert lama dotaz

homzik (10)|25.3.2006 15:48
z VHS kazety jsem perf. nahral vlastni film pres TV kartu viz %subj% na disk ve formatu .mpq. Bylo to přes kodek mpeg2, 6000kb/s. Na compu ve WMP jde prehravat uplne ok, kdyz ho chci vypalit Nerem 6 na dvd (jako DVD), tak se mu ten soubor nelíbí. Koukal jsem na obsahy jinych DVD, jsou tam uplne jine soubory nez mpq. Mozna by to chtelo vypalit jen jako data, ale pak zas nevim, jestli mi to klasicky DVD prehravac sezere. Nepotrebuju vycerpavajici odpoved, ale aspon odkaz na nejake stranky, kde bych se o vypalovani klasickych DVD dovedel vic. Dik
jaromir9909 (269)|25.3.2006 16:47
homzik (10)|25.3.2006 18:44
Dik moc, koukam na to, je tam tech programu dost snad to nejak prekousnu :-)) Ja totiz nemam predstavu co prehraje takovej normalni DVD prehravac z obchodu. H.
homzik (10)|25.3.2006 20:04
Jeste plz, da se v necem uz nahrany mpeg2 trosku zkomprimovat? Mam celou velikost 4,9Gb a potreboval bych to tech 4,7Gb, vyhodit nic nemuzu. At to nemusim nahravat znova s vetsi kompresi:-( Dik
StD (8612)|26.3.2006 06:50
Zautorisovat na DVD 4,9 a potom "zeštíhlit" na 4,7 ve Shrinku... Ovšem jestli je vstup VHS, tak to asi bude pěkné "pokoukáníčko".
homzik (10)|26.3.2006 07:41
Dik, zkusim, pokoukanicko nic moc ale je to tak stary, ze to je jinak nesehnatelny :-(
homzik (10)|26.3.2006 08:36
Tak to tu zkousim ale DVDAuthorGui 1.0086 ani jiny programy mi nechtej sezrat koncovku .mpg ze tam chybi NAV packets, ani prejmenovani na jiny koncovky mi nepomohlo :-( Jak to kua mam dostat na tu autorizaci, kdyz je to nahrany v mpeg-2. Nebo do jakyho formatu to mam pro priste nahrat z toho VHS aby to slo? Ja se tim nehodlam normalne zabyvat, to sou takovy nedelni ulety kdyz je venku hnusne ze si chci prehrat na DVD nejaky archivni veci. Dik moc
jaromir9909 (269)|26.3.2006 09:29
Tip:
QuEnchttp://nic.dnsalias.com/QuEnc.zip:
-AdvancetOptions
-AuthorDVD
Naběhne hláška o experimentálním režimu nebo tak něco. Odklikni a dostaneš jednoduché menu, kde zadáš soubor a cílový adresář.
Adresář načteš [quote] a potom "zeštíhlit" na 4,7 ve Shrinku.[/quote] a vypálíš třeba v ImgBurnhttps://www.tvfreak.cz/support-detail.jsp?doc=0DA49F92331ADD1EC125727C005AE538

[quote]aspon odkaz na nejake stranky, kde bych se o vypalovani klasickych DVD dovedel vic[/quote]
Ty stránky si pročti celéhttp://jech.webz.cz/, nenajdeš-li odpověď, dovíš se alespoň víc informací jak či kde ji hledat.
homzik (10)|26.3.2006 11:02
Jo, už sem myslel, ze je to v pohode, v tom QuEnc to fachalo ok ale nakonec mi to vyrobilo sice audio_ts a video_ts i s podslozkama tak jak ma byt, jenze maji nulovou velikost. Takze sem zase na zacatku. Mozna ze sem tam neco zapomnel zaskrtnout? Jak to dostanu do Shrinku, tak bude hej, jenze to nejsem schopnej v nicem autorizovat na DVD:-(
PS:Toho Jecha sem precet odshora dolu a naopak a nejsem o nic moudrejsi. Jinak dik
StD (8612)|26.3.2006 11:51
...Back to Basics! :-R
jaromir9909 (269)|26.3.2006 23:18
Zkoušel jsem svůj orig. soft a dopad jsem stejně. Je třeba rozdělit mpg na video a audio. Já to udělal přes DGIndex a pak to šlo. Odzkoušeno v DVDAuthorGUI a IfoEditu.
StD (8612)|27.3.2006 08:23
Bez demuxu (z mpg) to lze udělat např. ProCoderu, Mpeg Video Wizzard DVD a řadě jiných SW... záleží jen nárocích uživatele.
homzik (10)|28.3.2006 15:54
jj, to sou ty veci kteryma sem se nikdy nezabyval. Ted sem napriklad zjistil ze mi .mpg nevypali Nero ani jako data. Asi nejaky zkurveny ochrany. Uz sem myslel ze je v cudu vypalka, ale pak sem to vypalil i s tim adresarem "filmy" co to v tom je, a to slo:-). Na prehravaci pockam az vyjede adresar, pak to prehodim na ten film a ok. Rikam, nepotrebuju zadny vedlejsi stopy ani titulky, sou to vsechno starodavny cesky veci, uz sem kles tak hluboko, ze mi staci akorat nahrat .mpg na DVD disk.