Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Menu v Adobe premiere, Encore

mrtvolkar (84)|25.3.2006 13:41
Ahoj,
co se týče AP jsem totální zelenáč a programem se prokousávám jen pozvolna - přesto jsem nadšený . Jde mi o to, že když mám hový projek udělám render do VOBu, tak nevím co dál. Potřebuju udělat menu a nějak to spojit. Nevíte někdo, kde sehnat manuál na AE. Prošel jsem fórum a něco našel. Pokusil jsem se kontaktovat lidi z fóra, ale zatím bez vísledku. :-(((

díky
pavelfrc (30)|25.3.2006 14:43
1) AE se značí AfterEffcts
2) z AP renderuj do mpeg2
3) http://doogs.sitesled.com/downloads.htm video turotialy na Encore. 46 souborů 265MB.
4) http://dovolena.mmsoft.cz/zip.htm návod na Encore 1.0
Ve výsledku by Ti to mělo stačit.
Modena (1706)|25.3.2006 15:30
:-E :-E :-E
mrtvolkar
Mne jsi neoslovil, pokud si vzpomínám ! :-R :-)
mrtvolkar (84)|25.3.2006 15:51
Jo ta zkrtatka je blbě! Začínám s produktama Adobe
Pro Modenu
Tak to si vzpomínáš úplně přesně :-D Protože se objevuješ úpně všude, tak jsem si říkal, že zkusím také někoho jiného. Je pravda, že jsme vsázel na to, že po uveřejnění otázky se ozve někdo z lidí, jenž tady řeší problémy všech :-E :-E :-E :-E
díky
Modena (1706)|25.3.2006 17:09
mrtvolkar napsal:
[quote]Ahoj Modeno,
musím říc, že jsi mě pobalil. Jsem zvědavej, jestli se někdo (ten, kdo používá věci od Sony) ozve a začne výměna názorů jako na jiných fórech. Je pravda, že na jejich základu jsem se rozhodl. [/quote]

Vybral sis tu delší cestu - doufám, že to víš ? :-R
Dělám s Adobe třetí rok a přijde mi, že jsem sotva na začátku . . .
Mno . . . Kdyby mě to živilo a trávil jsem nad tím 12 hodin denně, asi bych byl dál, ale je to zábava a nadšení a spousta učení a nestane se mi, že když otevřu např. AfterEffects, abych nenarazil na něco novýho ! :-) :BB:
mrtvolkar (84)|25.3.2006 18:09
To je mi jasný. Ale ta kompatibilita v Adobe je úžasná. Do nedávna jsme dělal v Pinacle, který je sice velmi jednoduchý a na počáteční rozběh je super. Jenže postupem času ..... to chce víc :BB:
Co se týče After Effects, tak na to se teprve připravuju - což bude znamenat spoustu otázek a spoustu pokusů B-)
Modena (1706)|25.3.2006 18:18
[quote=mrtvolkar]To je mi jasný. Ale ta kompatibilita v Adobe je úžasná. Do nedávna jsme dělal v Pinacle, který je sice velmi jednoduchý a na počáteční rozběh je super. Jenže postupem času ..... to chce víc :BB:
Co se týče After Effects, tak na to se teprve připravuju - což bude znamenat spoustu otázek a spoustu pokusů B-)[/quote]
Začni Photoshopem a prací s vrstvama - usnadní Ti to ten počáteční rozběh a ušetří spoustu otázek a zbytečných pokusů ! :-R :BB:
mrtvolkar (84)|25.3.2006 18:48
Díky za radu,
s Photoshopem si už nějaký čas hraju. Aniž bych počítal, že ho časem využuju i jinak, tak jsem na něj přešel s Corelu. Je pravda, že jsem typ, který si začátky rád usnadňuje manuálama. :-R
Přemejšlím, čím rozšířit rodinku Adobe, aby finální DVD bylo "profi".
Zatím si hraju s Photoshopem, Premiere, Encore ode dneška a v bízké budoucnosti snad AE 9-)