Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

nastavení delky klipu ve Vegas pomocí čas.pole

Gab (33)|2.8.2004 12:58
Jak se da ve Vegas 5 nastavit delka klipu číselně, abych nemusel klip roztahovat a stahovat myší? Zkoušel jsem to v Properties klipu, ale nic to neudělá, jen informuje.
stayman (12393)|2.8.2004 13:09
Napr. v EditDetails (Alt+6) Inak to trochu nechapem, co potrebujes, clip ma svoju dlzku a akurat ho bud strihnes (S a ked postavis region, tak aj s IN a OUT) , alebo spomalis (natiahnes) alebo zrychlis (skratis)...
Gab (33)|2.8.2004 14:46
myslel jsem třeba když vkladám více fotek a chci aby každá měla jinou přesnou délku. Takže spíš statické klipy (titulky, fotky, generovaná média)
stayman (12393)|2.8.2004 15:03
Aha, tak to je ine \/ To si nastav v Options -> Preferences -> Editing -> New Still Image Leength a tam si este zaskrtni "Automaticaly..." a nastav u "Amount" si dlzku prelinacky, alebo nezaskrkuj nic, a nebudu sa ti automaticky prelinat, budes tam mat ostre strihy....

Co ti mozem doporucit, ak chces rychlo pracovat, prichystaj si tie sceny do jednej zlozky, otvor ich cez MediaPool a vsetky ich oznac (CTRL+A) a presun do casovej osi, vsetko sa ti "polozi" podla tych nastaveni... Este ak chces aj postupnost, nazvi si ich podla abecedy....
Gab (33)|2.8.2004 15:14
toto vim, ja jen potřeboval nedávno vygenerované medium dát do timeline třikrát a každé s jinou délkou (1. 10 framů, 2. 20 framů a 3. něco přes vteřinu), jak se to dá udělat rychle a přesně?
stayman (12393)|2.8.2004 16:04
Aha, takze ty to vies a este to potrebujes s troma videami ??? Nie si trochu divny??? To ti je zatazko u 3 (slovom: troch) priblblych parfrejmovych clipoch sa pohrat s regionom, alebo v trimmeri ??? Niekedy mi rozum stoji, co by ste uz nechceli, vsetko asi aby robili tie editory uz hned tak, ako si pomyslite :-k :-k :-k asi...
Gab (33)|2.8.2004 16:12
hodilo by se to i na vsechny ostatni klipy kdyby šla délka nastavit ručně (číselně) jako v premiéře! Pohrávání si s myší mi přijde pomalé.Tot vše!
stayman (12393)|2.8.2004 16:27
Kde to ide v Premiere??? Vo Vegase mas na to TRIMMER tak ako aj inde a v tom trimeri si mozes nastavit-zmenit velkost (region) akolenchces a das len tu cast do timeline, navyse aj v timeline menis velkost ciselne akolenchces v EDIT DETAILS !!! Co este chces ??? To si si mohol v totalcommanderi postrihat tie subory a mas pokoj :-k