Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast2000expert-nahrávání zvuku

homzik (10)|18.3.2006 08:37
Karta fachá ok, video i fm. Jenže nejde zachytit zvuk. Mám ji propojenou kabelem v casu do cd vstupu na mb (jsou tam 2 a oba jsem zkoušel). V nastavení jsem vyzkoušel všechny možnosti, obraz ok, zvuk není.
Už sem zkoušel nejnovější ovladače od výrobce Leadtek a furt nic. Jinak to chodí na Intelu I865G, Celeron 2,8G, AC97. Říkám, v reálu obraz i zvuk v pohodě, na nahrávce zvuk není (ani z FM). Nevíte co s tím?? Dík :-((
Ivo Mašek (10205)|18.3.2006 09:20
Zkus CD In.
homzik (10)|18.3.2006 10:18
Jo, sorry, sem vůůůůl, to cd, line in atd sem vyzkoušel všechno, ale měl sem nastavený Main stream na video a ne audio. Dík moc už to maká, ale
při tý integrovaný grafice si nemůžu moc vyskakovat s qalitou. Kde se plz dá nastavit pro nahrávání velikost bufferu? Když to totiž dám nahrávat při větším toku než cca 5Mb/s tak se to tak po 30s začne trhat. asi budu muset koupit aspoň nějakou obyč. GK a tu interní vypnout. Ale stejně ještě jednou dík
Ivo Mašek (10205)|18.3.2006 10:46
Pokud to chceš s kvalitou myslet opravdu vážně, a při tomto tuneru je to uskutečnitelné., tak si opravdu sežeň externí grafickou kartu.
Jinak kvalitu nahrávky nastavuješ v "Target data rate". Od 6000 do 8500 Kbps. Čím nižší hodnota, tím horší kvalita, ale zase méně zabraného místa na HDD. Čím vyšší hodnota, tak lepší kvalita, ale na úkor místa na HDD. Nechoď nad 9000 Kbps. Bude se ti to sekat. Vždy grabuj na HDD, kde není OS.
Hodnotu si musíš vyzkoušet sám, pro každé PC je to jiné - záleží na sestavě. Záleží také na CPU. V tvém případě si část výkonu CPU užírá integrovaná grafika.
homzik (10)|18.3.2006 11:39
jj, já sem v některých věcech úplně mimo, dělal sem léta na W98 a jedině kvůli NTFS sem nainstalil XP a sem z nich na plech. Takže kolikrát hodinu dumám jak se dostat do nějakýho nastavení který šlo v 98 úplně v pohodě. Mně jde hlavně o přepisy ze starý Video 8 kamery a nějakejch VHS kazet, mám toho dost a vyhodit to prostě nemůžu, to sou už skoro kultovní věci. Úplně poslední dotaz, jakou GK bys doporučoval v takovým nějakým low endu - řádově do 2000,- hry zásadně nehraju, chci to jen na tohle. Je to k chipu Intel I865G, mb má AGP 8x. Finální dík a nezlob se za otravování :-)
Ivo Mašek (10205)|18.3.2006 12:33
Tak s grafárnou ti asi neporadím. Já používám Win98SE a grafárnu mám GeForce 4 Titan 4600.
Vzhledem k tomu, že Leadtek mimo tunerů také vyrábí grafiky a tunery testuje především se svými grafárnami, tak něco s čipem nVidia (Leadtek používá výhradně čipy nVidia)