Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Má smysl při nákupu počkat na duální settopbox mpeg 2/4 ?

woland (305)|17.3.2006 22:46
Dobrý den na internetu jsem postřehl mnoho diskusí zda je dnes lepší pořídit s.t.b mpeg2 nebo počkat /měsic? dva?, tři?/ na duální s.t.b. mpeg2/4, který bude o něco dražší. Objevil jsem i úvahy že výrobci , dovozci a prodejci se snaží nejprve vyprázdnit sklady a prodat s.t.b mpeg2 a proto na pultech s.t.b 2/4 zatím téměř nejsou. Otázkou také zůstává testování na mult. B a C. Rád bych tedy poprosil zasvědcené aby se podělili o svůj názor. Dále prosím návštěvníky kteří najdou v prodeji s.t.b. podorující mpeg 2/4 nechť sdělí link. Děkuji. Woland :-R
clee (6592)|17.3.2006 22:50
hmm, ani bych nerek, s oldschoolovym mpeg2 se tu budem mastit este pekne dlouho a v mpegu4 asi este nakej cas nebude nic kloudnyho vysilat az na par testu ktery na letosek planuje telecom, takze ty dva litry za stb klidne dej a pockej az zacne vysilat poradne avc a uvidis ze ceny dualnich stb budou nekolikanasobne nizsi nez tech co se maj objevit na pultach behem nekolika mesicu
Pitomec (10211)|17.3.2006 22:55
[quote=woland]Dobrý den na internetu jsem postřehl mnoho diskusí zda je dnes lepší pořídit s.t.b mpeg2 nebo počkat /měsic? dva?, tři?/ na duální s.t.b. mpeg2/4, který bude o něco dražší. Objevil jsem i úvahy že výrobci , dovozci a prodejci se snaží nejprve vyprázdnit sklady a prodat s.t.b mpeg2 a proto na pultech s.t.b 2/4 zatím téměř nejsou. Otázkou také zůstává testování na mult. B a C. Rád bych tedy poprosil zasvědcené aby se podělili o svůj názor. Dále prosím návštěvníky kteří najdou v prodeji s.t.b. podorující mpeg 2/4 nechť sdělí link. Děkuji. Woland :-R[/quote]
Žádný MPEG-4 STB na pultech momentálně není a vzhledem k tomu, že MPEG-2 STB je k mání kolem 2t., tak případná výměna není žádnou tragédií.