Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Karta Leadtek Winfast TV USB II - blokování scaneru-problém

jancek007 (3)|30.7.2004 13:44
Koupil jsem si TV kartu Winfast USB II od firmy LeadTek a nainstaloval (přes orig. CD + stáhnuté nové ovladače ze stránek Ledteku) jsem ji na svůj notebook Acer WXPh s grafikou 128 Mobility Radeon 9200 128 MB a vše dobře funguje. Bohužel činnost karty nebo software mi ovlivnil funkci scaneru u multifunkčího zařízení Brother MFC 9180 (tiskárna+ scaner + kopírka), kde vše tiskne OK a když chci spustit TWAIN, tak se nic neděje. Když jsem obnovil systém Windows před instalací TV karty, tak vše funguje.
Můžete mi někdo poradit jak to dát do pořádku nebo nemáte zkušenosti co s tím. Rád bych používal jak TV kartu, tak i scaner.
Mnohokrát děkuji za případnou radu.
Jenda
stayman (12393)|31.7.2004 21:44
Zapichni ju do ineho-druheho USB konektoru.
jancek007 (3)|2.8.2004 15:16
Vyzkoušel jsem všechny porty USB a nic. Jedině když použiju správce scanerů a foto - příslušenství WXp, tak něco naskenuji pouze do JPG nebo TIFu, ale nevyužívá tu originální aplikaci k tomuto zařízení (komunikace s NB-SCANER tím pádem jede).
Ivo Mašek (10205)|2.8.2004 17:36
Zkus sehnat nejnovější "upgrade" na multifunkční zařízení (otázka je, zda zohledňuje přítomnost zařízení, jako jsou TV, Video - karty).
Ivo Mašek (10205)|4.8.2004 21:10
Mrkni na tuto adresu:
http://www.brother.com/E-ftp/info/index_eu_list.html
...možná si tam už byl...
jancek007 (3)|5.8.2004 17:14
Zítra to stahnu do notebooku a uvidím. Když tak dám vědět. Ty ovladače se zdají být staršího vydání. Jen tam je něco russian, což je nové a nevím, jestli to mohu zkusit.
Všem přeji krásný den.
zoom (18)|13.8.2004 14:33
Je to zvláštne, že nechodí iba tá originál aplikácia na scanovanie. Popisuješ že XPčka samotné scanovať vedia. Vidím to na nejaký bug tej aplikácie, i keď možné je všetko. Skús nainštalovať najprv TV kartu a po nej ovládače na to multifunkčné zariadenie aby inštalačnému programu bolo jasné, že už nejaké usb zariadenie máš. Ak to nebude fungovať, skús na dobu skenovania TV kartu zakázať v správcovi zariadení. Viem je to obťažujúce ale nič iné ma nenapadá.
StD (8612)|13.8.2004 18:16
Nevím, jestli je to k věci??
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=45
:-?