Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek TV USB II, jde nastavit nahrávání zvuku i přes USB?

speedy (18)|15.3.2006 08:11
Chtěli jsme zkusit nahrávat TV programy přes uvedenou TV kartu na notebook. Při zapojování audia však vznikl problém. Notebook má pouze mikrofonní vstup a výstup na sluchátka (audio karta je integrovaná) a prozatím se mě nepodařilo zvuk rozchodit. Mohl by jste mě někdo poradit zda to při této konfiguraci vůbec jde a když ano tak jak to mám zapojit a nastavit v programu Winfast PWR aby to šlapalo?. Při nastavení Audio Recording Line na mokrofon to sice trochu slyšet bylo, ale stále probíhali korekce úrovně hlasitosti takže to ve výsledku nelze vůbec použít. Někde jsem slyšel, že by zvuk snad měl jít nahrávat spolu s videem přes dodávaný kabel USB, ale nějak tomu nechci věřit. Dík.
Ivo Mašek (10205)|15.3.2006 10:23
Model USB II jsem sice nikdy neinstaloval, ale mělo by to jít takto:
Přes USB (vzor)


Přes zvukovku (vzor)
speedy (18)|15.3.2006 11:13
A nevadí že mám pouze model TV USB II a ne Deluxe?, nejsem si totiž těď jistý zda v položce Audio Device mám možnost navolit ještě něco jiného, než tam po instalu bylo nastaveno.
Ivo Mašek (10205)|15.3.2006 14:28
Tak to nevím. Zkus to, co to udělá.
speedy (18)|17.3.2006 07:16
Tak jsem nainstaloval nejnovější drivery a soft WinFast PWR a bohužel v položce Audio Device mám k dispozici stále pouze interní integrované audio. Po nahlédnutí do Správce zařízení jsem pod položkou Řadiče zvuku,videa a herních zařízení zjistil, že zde nemám vůbec nainstalovaný jakýkoli USB Audio ovladač. Podle informací, které jsou zde na diskuzním fóru a na stránkách Ivo Maška, by zde měl být nainstalovaný ovladač USB EMP Audio Device, nebo alespoň windowsáckej USB Audio Device. Ten se prý s oblibou rád automaticky nahrazuje za požadovaný ovladač USB EMP. Kdybych ho tam měl, tak ho na ten USB EMP aktualizuju ručně, ale já tam nemám nic o USB.
Takže bych potřeboval vědět, zda to někomu, kdo má TV kartu USB II (nikoli Deluxe) funguje nahrávání zvukově přes USB kábl spolu s videem a nebo alespoň zda vlstník této karty má ve správci zařízení pod Řadiče zvuku,videa a herních zařízení, nainstalován ovladač USB (nějaký).
Dál by mě zajímalo, zda a jak by bylo možné tam tento USB ovladač zvuku šoupnout tzv. na tvrdo, když si ho žádné zařízení nevyžádá.
Dík.