Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: 2 SRT do 1 SUP

Je tu pořád Avatar uživatele pee.tr
    Registrace
    Mar 2004

Díky všem zúčastněným za rady, jak vidím, mělo by to tedy snad jednoduše jít, takže to vyzkouším. Jen doplním pro lea, že ty titulky nemám v txt, ale v srt. Ale to by snad nemělo vadit, soft SRT2SUP mám pokud ten SubtitleTool umí i ty srt, tak je to OK.
    Jo a co se týče toho zdroje, tak titulky mám stáhlý z netu, kdežto ten film mám v MPEG2 grábnutej z TV, takže možná vše úplně sedět nemusí. Zkusím to. Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele kocourleo
    Registrace
    Dec 2007

Subtitletoolcz samozřejmě umí srt, ten konverzní program TXT2Sup taky (jeho název je trochu zavádějící).

Je tu pravidelně Avatar uživatele SS2CZ
    Registrace
    Apr 2005

pee.tr
    Můžeš zkusit spojit dva soubory v MKV1+MKV2(CD1+CD2) ve VDM a pak zpátky demuxnout už spojený video,audio a srt, s AVI to jde,nevím jak mpeg2 video.
    Titulky jsou pak v jednom souboru.

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

pee.tr
    Zkus můj návod, pomocí SubtitleTool to je brnkačka. Jedinej problém je v tom, trefit dýlku prvního CD. Podívej se na čas posledního titulku v 1. souboru a od toho se to dá celkem odvodit. Pak to zkus přehrát a na nějak třetí čtvrtej pokus by to mělo jít doladit.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12