Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zkuste si vzpomenout

wendy (260)|13.3.2006 11:00
Kdysi jsem měl na zkoušku nainstalovaný program, který vypisoval všemožné informace o systému a v jedné položce nabízel test procesoru.
Na obrazovce vpravo dole byla trefná ikona zobrazující procesorový chip, kterak se z něho kouří (možná včetně plamenů). Test vyžadoval po dobu cca 10-ti minut klid na klávesnici a myši a poté program něco vypsal.
Možná jen OK nebo i nějaké změřené parametry ze zatěžovacích utilit.

Připomeňte mi, prosím, jméno toho programu.
Můžete přidat i doporučení na jiné (Sandru a Everest mám)
Doom (2331)|13.3.2006 11:44
mám dojem, že jde o benchmark ze Sandry
wendy (260)|13.3.2006 12:29
Sandru mám, a od té doby, co ji někde pomluvili, jsem ji neinstaloval, takže k ní se ty moje "vzpomínky" nevztahovaly.
Měl jsem období zkoušení různých tweakovacích programů a balíků pro údržbu PC. Nakonec jsem skončil u TuneUp2004 a TweakXP4.
Ale možná tehdy jsem nějaký ten test uviděl a vyzkoušel.
Počkám na případné další odpovědi a pak se dám do intenzivnějšího prohledávání možných adeptů sám.

Namontoval jsem dnes nový chladič "arctic cooling Super Silent 4 Pro" na Celerona (D), tak bych mu na zkoušku chtěl trošku přitopit.
Doom (2331)|13.3.2006 13:02
dobrej zátěžovej test je prime95 - výpočet prvočísel
Modena (1706)|13.3.2006 14:03
HARDiNFO 2005 Enterprise ? :-?
http://www.usro.net/products/hardinfo/ :-)
wendy (260)|13.3.2006 21:27
Do černého se trefil Modena !!! Sláva mu !!!

Tak pěkně graficky vyvedený SW se jen tak nevidí. Asi protože jsem na ten program nesehnal "pilulku", tak jsem si jej v systému neponechal a teď jsem ho úpěnlivě prostřednictvím fóra hledal --- a našel. Děkuji.

Na ten další testovací SW se podívám. Taková Sandra se klidně mohla polepšit a její grafika byla též skvělá.