Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: zelena obrazovka na TV

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Koupil jsem si DVD prehravac a ted jsem to zapnul a mam porad zeleny obraz i v menu.Mam to propojene scart-scart cim to muze bejt?A kdyz pohejbam s kabelem scart tak mi tam nasakuje obcas modra.Co s tim? Dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

UmbroR
    Vítej na TVFreak !
    Vzhledem k tomu, že jsi nenapsal, o které přístroje (model, značka) se konkrétně jedná, můžu takhle naslepo poradit jen tohle !
    A co tak v menu TV i DVD playeru nastavit stejný způsob vysílaného a přijímaného signálu ?
    Možnosti jsou tyto :
    1. kompozit video
    2. S-video
    3. RGB
    4. komponent

Když to i potom nepůjde (a o tom pochybuju), pak hledej chybu v kabelu, při nejhorším v jednom z přístrojů !

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Já mám podobný problém i když v mém případě se jedná o závadu televizoru. Mám 6 let starý televizor Philips 29PT. Před 2 dny mi obraz z ničeho nic zezelenal. Když TV běží cca 1,5 tak se občas vrátí do normálu a vydrží hrát až do vypnutí, když ji opět zapnu je zase zelený. Jsem z toho už neštastný. Neví nějaký šikovný technik čím to může být a zda se to dá opravit? Díky. Tady se můžete podívat na fotku.

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-08-2011, 21:42
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-10-2007, 07:28
  3. ZELENA OBRAZOVKA PRI STREAME
    Od kukolarik v sekci SW přehrávače
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-11-2006, 16:36
  4. Zelená obrazovka při přehrávání filmů na TV
    Od roman1 v sekci SW přehrávače